NVIDIA rozšiřuje soupisku GeForce Esport o profesionální CS:GO tým TYLOO

Praha 6. 2. 2018 – Společnost NVIDIA informuje o angažmá profesionálního čínského eSport týmu TYLOO, jednoho z předních Counter-Strike: Global Offensive týmů na světě, ve své skupině GeForce Esports.

Jeden z nejlepších týmů v regionu Asie, tým TYLOO, vyhrál celkem 16 turnajů v roce 2016 a stal se vítězem „The China Cup 2017“. Tým se pyšní obrovské lokální podpoře včetně průměrné sledovanosti přes 1 milion zobrazení svých livestreamů.

Členství v GeForce Esports znamená také nová privilegia pro členy týmu. Budou mít k dispozici oceňované grafické karty GeForce řady 10 a další vybavení. Kromě toho mohou využívat NVIDIA Esports Studios pro svůj boot camp a NVIDIA jim poskytne veškerý technický a logistický support s cílem zajistit vše pro vítězství.

Aktuální složení týmu: Hui „DD“ Wu, Ke „Mo“ Liu, HaoWen „somebody“ Xu, Hansel „BnTeT“ Ferdinand, Kevin „Xccurate“ Susanto.

Více informací naleznete na stránkách http://esports.geforce.com, resp. prostřednictvím blogu https://blogs.nvidia.com/blog/2018/02/05/tyloo-counter-strike-go-global-offensive-geforce-esports. Detaily o týmu TYLOO pak na http://liquipedia.net/counterstrike/TyLoo nebo na Twitteru @tyloogaming.

Reklamy