Performics spolupracuje s internetovým knihkupectvím Kniha.cz

Výkonnostní agentura Performics navázala v polovině roku 2017 spolupráci s Mladou frontou a.s., konkrétně s jejím knižním oddělením Kniha.cz. Spolupráce nadále pokračuje i v roce 2018 a agentura poskytuje Knize.cz služby v oblasti PPC reklamy.

Kniha.cz je internetový obchod s knižními tituly a jejím primárním cílem je podpora hlavně vlastní tvorby.

„Jsme rádi, že můžeme skrze naši agenturu Performics podpořit i takové značky, jako je Kniha.cz, a být součástí jejího růstu a rozvoje v internetovém knihkupectví,“ říká Tomáš Legát, account manager Performics pro Česko a Slovensko.

Performics

Agentura Performics je jakožto původní agentura zaměřující se na výkonnostní marketing hlavní hnací silou pro růst příjmů mnoha nejuznávanějších značek na světě. Napříč svou rozsáhlou globální sítí pokrývající 57 zemí využívá agentura Performics data, technologie a talent k vytváření a proměňování poptávky spotřebitelů, kdekoliv je vyjádřena – v oblasti vyhledávání, sociálních médií, display reklamy, obchodu a off-line kanálů. Posláním agentury Performics je neúnavná snaha o dosahování skvělých výsledků. Agentura Performics má hlavní sídlo v Chicagu, patří do skupiny Publicis Media a má kanceláře v rámci sítě Publicis One. Pro více informací navštivte www.performics.com.