AT Computers a HPE spouští společné facebookové stránky

Ostrava, 27. 2. 2018 – Společnost AT Computers spustila nové facebookové stránky http://www.facebook.com/ATComputersHPE.

Na těchto stránkách reselleři naleznou nejnovější informace a aktuality o serverech, sítích a storage společnosti Hewlett Packard Enterprise, aktuální promoakce ATC a HPE, přínosné články týkající se této oblasti a další zajímavosti.

Tyto facebookové stránky má u ATC na starosti František Pětvaldský, product manager HPE, petvaldsky@atcomp.cz a Jiří Rozkoš, junior product manager HPE, rozkos@atcomp.cz.

„Našim resellerům nabízíme další informační kanál, kde se mohou dozvědět  novinky o řešeních společnosti Hewlett Packard Enterprise a aktuálních trendech v této oblasti“, vyjádřil se Marcel Koch, senior product manager HPE.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

O společnosti HPE

Společnost Hewlett Packard Enterprise je přední technologická společnost, která umožňuje zákazníkům jít dál a rychleji. Díky nejrozsáhlejšímu portfoliu v oboru, pomáhají HPE technologie a služby zákazníkům po celém světě aby jejich IT bylo efektivnějším, produktivnějším a bezpečnějším.

.

Reklamy