Jak vybrat ten správný vysavač, když… mám malé děti

Malé děti jsou pro rodiče nekonečným zdrojem radosti. Jejich aktivita však přináší větší potřebu úklidu. „S dětmi má smysl poohlédnout se po malém stolním bezdrátovém a určitě bezsáčkovém vysavači nebo univerzálnějším větším přístroji 2v1, tedy akumulátorovém podlahovém přístroji, který jednoduše přeměníte na malý stolní. Úspora času se vám mnohonásobně vrátí,“ říká Martin Pitoňák, produktový manažer značky Dirt Devil ve společnosti BaSys CS.

Pomáhají vám děti v kuchyni a rozsypou mouku? Když máte akumulátorový vysavač 2v1, sáhnete po něm, zapnete a během tří minut máte bez rozmotávání kabelu uklizeno, a to včetně vysypání nádoby do odpadu a uklizení přístroje zpět. „Pokud najdete po cestě autem na zadním sedadle hromadu drobků, nemusíte zajíždět k čerpací stanici. Jednoduše si donesete nabitý ruční vysavač k autu, vyčistíte a nádobu vysypete do nejbližšího koše,“ dodává Martin Pitoňák.

Tip: Dirt Devil Cavalier
Tento lehký bezdrátový bezsáčkový vysavač spojuje tři funkce do jednoho přístroje. Zajistí rychlý úklid bez zamotaných kabelů, jednoduše z něj vytvoříte malý ruční vysavač pro úklid pohovky nebo auta a v obou případech můžete využít rotační kartáč, který v tyčovém provedení pohání účinný motor. Tato kombinace vytáhne všechnu nečistotu i z vyššího koberce.

   

Reklamy