Softec dosáhl nejvyšší konsolidované tržby v historii (20,8 milionu eur). Vyrostlo hlavně Česko (o 18 %).

Bratislava/Praha, 2. března 2018 – Skupina Softec dnes oznámila, že dosáhla v loňském roce nejvyšší konsolidované tržby v historii ve výši 20,8 milionu eur. Nejvíce se skupině dařilo v České republice, kde vyrostla o 18 %. Za úspěchem stojí především nové projekty ve finančním sektoru (např. v České pojišťovně, ČSOB, ČMSS nebo Komerční pojišťovně), diverzifikace portfolia a celkový příznivý ekonomický vývoj.

Pavel Doležal, ředitel pro Českou republiku, k tomu dodává: „Loňský rok byl pro nás velmi úspěšný. Klientům jsme dodali řadu nových řešení, např. v oblasti podpory prodeje, obsluhy zákazníků a regulací. Začínáme být vnímáni jako atraktivní zaměstnavatel – i proto jsme byli schopni přijmout třetinu nových zaměstnanců. Věřím, že v letošním roce bude tento trend dále pokračovat. Již nyní zvažujeme případné stěhování do větších prostor.“

Skupina měla ke konci loňského roku 350 zaměstnanců a působila ve 4 městech: Praze, Bratislavě, Žilině a Prievidzi. Právě poslední dvě jmenovaná slovenská města chce skupina v novém finančním roce výrazně posílit. Její řešení a služby dnes využívají klienti v 9 zemích střední a východní Evropy. K těm nejvýznamnějším se řadí ti ze skupiny VIG, Generali, Raiffeisen, Orange nebo KBC.

KONEC

Softec

Je přední konzultačně-softwarovou společností, jejíž služby využívají klienti v devíti zemích střední a východní Evropy. Jedná se především o poradenství v oblasti informačních systémů, analýzu, návrh a vývoj komplexních IT řešení, systémovou integraci nebo outsourcing. Mezi klíčové zákazníky patří významné banky, pojišťovny, instituce veřejné správy a telekomunikační firmy. V roce 2015 získala dvě významná ocenění s projektem e-služeb pro občany – a to hlavní Cenu Rádia Slovensko za nejpřínosnější IT projekt ve státní správě a Cenu ITAPA za třetí místo v kategorii Nové služby. V současné době má v Česku a na Slovensku zaměstnanců. Více na www.softec.cz.

 

Reklamy