Samsung na akci First Look v New Yorku poprvé představil řadu výrobků domácí zábavy na rok 2018

Nové televizory QLED s jedinečným designem a funkcemi inteligentního zobrazování nabízejí dokonalý divácký zážitek.

Praha, 7. března 2018 – Společnost Samsung Electronics, již třináctým rokem největší světový výrobce televizorů, dnes na akci First Look 2018 v New Yorku konané v budově Americké burzy cenných papírů na Manhattanu představila svou vlajkovou řadu televizorů QLED a AV přístrojů na rok 2018. Společnost více než 800 účastníkům představila další generaci televizorů QLED a předvedla nové, vylepšené funkce, které dosud nevídaným způsobem umocňují zážitek ze sledování televize.

Prezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics Han Jong-hee a další vedoucí představitelé společnosti během úvodní prezentace vysvětlovali, jak vlajková řada televizorů na rok 2018 nabízí bezkonkurenční zážitek z domácí zábavy, odstraňuje překážky při instalaci a používání televizoru a zjednodušuje přístup k obsahu způsobem, který spotřebitelům umožňuje trávit více času tím, co mají nejraději.

„Naší řadou televizorů na rok 2018 měníme definici vizuálního zobrazování,“ prohlásil Han Jong-hee. „Nová řada televizorů QLED je navržena tak, aby spotřebitele kdekoli na světě zcela pohltila a zlepšila jejich každodenní život. Televizory jsou zároveň neuvěřitelně snadno ovladatelné a poskytují uživatelům ty nejkrásnější divácké zážitky.“

K prezidentu Hanovi se na pódiu připojili vedoucí pracovníci partnerských společností Xbox a The New York Times, kteří diskutovali o nových přínosech nejmodernějších televizorů QLED pro spotřebitele. Mike Nichols, viceprezident společnosti Xbox, hovořil o společné snaze podpořit prostřednictvím partnerství se společností Samsung růst v ekosystému herního obsahu.

Oznamování nového partnerství se společností Samsung doprovodil Mark Thompson, prezident a generální ředitel společnosti The New York Times Company, slovy: „Režim Ambient televizorů QLED umožňuje divákům ponořit se novým vzrušujícím způsobem do bezkonkurenční, hluboce propracované a vizuální žurnalistiky Timesů.“

Součástí akce First Look v New Yorku byla výstava, na níž si přítomní hosté mohli v mnoha zónách a předváděcích prostorách jednotlivé výrobky z řady na rok 2018 prakticky vyzkoušet. Co bylo předvedeno:

  • V zóně velkoplošných obrazovek fantastická kvalita obrazu nové řady televizorů Samsung s vylepšenými barvami a kontrastem pro řadu příležitostí, například hraní her či sledování filmů a sportovních přenosů. Samsung rovněž ukázal svůj oceňovaný první modulární televizor s technologií MicroLED s úhlopříčkou 146″ pod názvem The Wall, který se má objevit v prodeji pro domácí použití.
  • Ve filmové zóně se představil bezdrátový soundbar N950, který má být k dispozici ještě během letošního roku. Soundbar ukázal, jakým způsobem může zážitky z domácí zábavy umocnit živé a výkonné prostorové ozvučení.
  • Zóna režimu Ambient ukázala, jak televizory QLED mění definici slova „vypnout“ s novou technologií, která transformuje televizor v nádherně funkční obrazovku, jež bude i v České republice v budoucnu nabízet spoustu informací včetně zpráv, předpovědi počasí a informací o dopravě, a která dokáže přehrávat hudbu nebo se stát dokonalou součástí stěny, která ji obklopuje.
  • Nový pětimetrový a patnáctimetrový kabel One Invisible Connection (k dispozici na objednávku) spojující přívodní kabel a datové kabely do jednoho odolného svazku jako první v odvětví umožňuje uživatelům umístit televizor tam, kam chtějí, bez zamotaného klubka kabelů.
  • Nastavení chytrého televizoru Samsung na rok 2018 je snadné a lze je provést pomocí zařízení, které spotřebitelé používají nejčastěji – mobilního telefonu – přes aplikaci SmartThings. Z ukázek bylo zřejmé, že k ovládání a sledování zábavy na televizorech Samsung lze díky zavedení virtuálního asistenta Bixbyho používat i lidský hlas.

Řada televizorů QLED na rok 2018 bude v České republice postupně k dispozici od dubna. Další informace získáte na stránkách http://www.samsung.cz.

Fotografie z akce First Look v New Yorku budou ke stažení na adrese https://news.samsung.com/global/.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

 

Reklamy