Zajímá Vás jak efektivně poskytovat a přijímat zpětnou vazbu?

Zúčastněte se čtyřdenního workshopu na toto téma, který je vhodný pro všechny uchazeče se zájmem o prohloubení znalostí v oblasti komunikace a zpětné vazby. Povede ho komunikační specialista Bush Hartshorn, který uvede základní principy nenásilné komunikace a neurolingvistického programování, jenž lze aplikovat jak na profesionální, tak i osobní případy. Řešená bude zároveň metodologie sdílené zpětné vazby založené na myšlence kritické reakce a užití této metody v praxi. Workshop je pořádaný v rámci divadelního a tanečního festivalu Bazaar a bude se konat od 15. do 18. března v Alfredu ve dvoře. Cena workshopu je 2000 Kč a kapacita je omezena na 15 20 míst. Workshop je veden v anglickém jazyce a přihlášky je možné posílat do 7. 3. 2018 na email produkce@alfredvedvore.cz.


O mentorovi:

Bush Hartshorn (UK) se věnuje práci umělce, dramaturga, performera a především uměleckého ředitele ve Spojeném království, Španělsku, Belgii, Holandsku, Irsku a Dánsku, kde byl uměleckým ředitelem instituce pro současné choreografického umění Dansehallerne. V roce 2009 se stal koučem relaxační dynamiky a od začátku roku 2015 mentoruje umělce v Austrálii, na Kypru, ve Spojeném království, Španělsku, České republice a Polsku. V současnosti je tanečním kurátorem v Cagliari a vedoucím uměleckého rozvoje ve skotském národním tanečním centru Dance Base v Edinburghu. Jeho kurzů se účastní choreografové, učitelé, režiséři, umělci, financující organizace, kritici, zaměstnanci pohybující se v marketingové a business sféře a další účastníci, kteří se ve své profesi nebo osobním životě často potýkají s komunikací a poskytováním zpětné vazby.

 

Harmonogram workshopu (může se změnit):

Čtvrtek, 15. 3. 2018, 10-16

Pátek, 16. 3. 2018, 10-15

Sobota, 17. 3. 2018, 10-14, odpoledně budeme sledovat prezentace umělců účastnících se sobotního programu festivalu Bazaar (účastníci workshopu mají vstup zdarma)

Neděle, 18. 3. 2018, 13-16 (sezení s umělci sobotního programu festivalu a poskytnutí zpětné vazby)

Reklamy