Kingston Digital oznamuje přichází s novou sérií paměťových karet s názvem Canvas

 

 • Canvas Select: Pro život v HD rozlišení
 • Canvas Go!: Neuvěřitelná rychlost pro úžasné vizuální záběry
 • Canvas React: Zachytí život v pohybu

 

Praha, Česká republika – 13. března 2018 – Kingston Digital, Inc., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení nové série paměťových karet typu flash s názvem „Canvas“. V řadě Canvas se budou nabízet tři různé varianty karet SD a microSD: Select, Go! a React, přičemž každá z nich je vhodná pro specifické potřeby různých zákazníků.

V rámci modelové řady paměťových karet Canvas si uživatelé a tvůrci můžou sami vybrat jaké médium bude vhodné právě pro ně k ukládání dat. Karty jsou navržené tak, aby byly spolehlivé a flexibiliní pro každý projekt a poskytovaly a potřebný výkon. Odolnost všech karet se testovala, a uživatelé si tak můžou karty Canvas vzít s sebou kamkoliv je povede jejich představivost.

Řadu paměťových karet Canvas tvoří tyto modely:

Canvas Select:

 • Navržená s ohledem na spolehlivost, a proto ideální k natáčení videí v HD rozlišení a pořizování fotografií s vysokým rozlišením pomocí kompaktních fotoaparátů a chytrých telefonů.
 • Class 10 UHS-I1 s rychlostí čtení až do 80MB/s.
 • Dostupná kapacita2 až do 128 GB pro formát SD a až 256 GB pro velikost microSD.

Canvas Go!:

 • Určená k natáčení na cestách – ideální pro natáčení dobrodružství v rozlišení 1080p nebo i 4K s pomocí digitálních zrcadlovek (DSLR), dronů a akčních kamer.
 • Class 10 UHS-I U31 s rychlostí čtení až do 90 MB/s a 45 MB/s zápisu.
 • Kapacity2 až do 512 GB v provedení SD nebo do 128 GB ve formátu microSD.

Canvas React:

 • Vytvořená tak, aby byla rychlá jako vy. Dokáže zaznamenávat video v rozlišení 4K, nebo snímat fotografie v režimu burst-mode. Karta je vhodná pro digitální zrcadlovky (DSLR) a digitální fotoaparáty, kamery nebo chytré telefony.
 • Class 10 UHS-I U31 s rychlostí čtení až do 100 MB/s a 80 MB/s zápisu.
 • Kapacity2 až do 256 GB v provedení SD nebo do 128 GB ve formátu microSD.

„Vždy se zaměřujeme na vytváření nových a lepších řešení ukládání dat, která splňují potřeby našich zákazníků,“ říká Valentina Vitolo, obchodní ředitelka divize flash produktů společnosti Kingston pro EMEA. „Paměťové flash karty Canvas jsou odolné, mají velkou kapacitu a vysoké rychlosti přenosu dat.“

Paměťové flash karty Canvas mají doživotní záruku a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Samozřejmostí je i bezplatná technická podpora. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

1 Rychlost se může lišit v závislosti na hardwaru uživatele, software a použití.
2 Část z kapacity uvedené na seznamu flash pamětí slouží pro formátování a ostatní funkce, není tak k dispozici pro ukládání dat. Proto je skutečně dostupná velikost úložiště menší, než je uvedeno na produktech. Více informací najdete na stránce Kingston’s Flash Guide na kingston.com/flashguide.

Další informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnology

Twitter: https://twitter.com/KingstonTech

Instagram: https://instagram.com/kingstontechnology/

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na internetové adrese www.kingston.com nebo na telefonním čísle +44 (0)1932 738888.  

 

Reklamy