Získejte Sea of Thieves zdarma s koupí nové konzole Xbox One X

Není lepšího místa, kde byste mohli nastartovat dobrodružnou kariéru piráta, jako právě na konzoli Xbox One X společně s hrou Sea of Thieves. U příležitosti jejího uvedení na platformy Xbox One a počítače s Windows 10 s potěšením oznamujeme, že s koupí nové konzole Xbox One X, která se prodává za odhadovanou maloobchodní cenu 13490 Kč, získáte digitální kopii Sea of Thieves úplně zdarma. Prodejní akce poběží od 20. března do 1. dubna u vybraných obchodních partnerů.

Na otevřené moře můžete rovněž vyplavat i s balením Xbox One S Sea of Thieves, které je v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 7699 Kč a obsahuje konzoli s 1 TB pevným diskem, bezdrátový ovladač Xbox a zkušební konta služeb Xbox Live Gold a Xbox Game Pass na jeden měsíc.

V Sea of Thieves se můžete přidat k přátelům, sestavit posádku a stát se pirátskou legendou. Programy Xbox Play Anywhere a Cross-Play se postarají o to, že se budete bavit společně bez ohledu na preferovanou platformu. Na Xbox One X si navíc užijete hru i v nativním 4K rozlišení. Sea of Thieves podporuje vysoký dynamický kontrast (HDR) na Xbox One X i Xbox One S.

Ať už se rozhodnete hrát na Xbox One X nebo Xbox One S, není lepší příležitost vyrazit na plavbu s kamarády, jako právě nyní.

Více informací o prodejních aktivitách najdete na stránkách Xbox, nebo na stránkách příslušeného prodejce.

Reklamy