Taxify spouští svou úspěšnou platformu v Košicích

Taxify, nejrychleji rostoucí evropský dopravní startup, spouští svou službu v Košicích. Přes aplikaci nabídnou své služby zákazníkům stovky řidičů. Jako motivaci pro zákazníky poskytuje zaváděcí slevy ve výši 40 %.

2018-03-21 18_40_09-Taxify - Odvoz za pár klikov.png

‚‚Těší nás, že Taxify můžeme konečně nabídnout i v Košicích. Cestující budou mít radost zejména z nižší ceny, řidiči pak z vyšších výdělků a flexibilní pracovní doby,” uvedl Matěj Beňuška, zodpovědný za start služby v tomto městě.

‚‚Věříme, že naplníme očekávání našich zákazníků. První ohlasy ohledně vstupu na místní trh jsou velmi pozitivní. Za několik týdnů se nám podařilo vyškolit dostatečné množství řidičů, takže budeme schopní pokrýt předpokládanou poptávku,”  dodává.

Po úvodní, časově omezené akci, Taxify počítá se zavedením dalších slev. Aplikace si rovněž váží partnerských řidičů. Pro zpříjemnění startu jim proto nabídne mnohé úvodní finanční bonusy a další výhody, jako například možnost vymezit si v aplikaci oblast, v níž chtějí přijímat zakázky.

O Taxify

Taxify je aplikace propojující řidiče s cestujícími. Vznikla v Talinnu, kde má také sídlo. V současné době působí ve více než 20 zemích v Evropě, na Blízkém východě, v Africe a  Střední Americe. Po celém světě pro Taxify pracuje tým přesahující 200 lidí. Mnozí z nich dříve působili ve firmách typu Skype, TransferWise nebo Google. Nyní je nejrychleji rostoucí aplikací svého druhu v Evropě. V srpnu 2017 Taxify ohlásila uzavření strategického partnerství s platformou Didi Chuxing. Jeho cílem je zvětšení tržního podílu v Evropě a Africe. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Zakladatelem a CEO je Markus Villig.