Zoran Puskovic novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro východní Evropu

5. dubna 2018 – Společnost Kaspersky Lab oznámila, že od 1. dubna zaujal pozici generálního ředitele pro východní Evropu Zoran Puskovic. Do tohoto regionu spadá i Česká republika a Slovensko. Puskovic sbíral cenné zkušenosti na předních manažerských pozicích v IT odvětví a je expertem na veškeré obchodní segmenty ve východní Evropě – od spotřebitelských a operátorských trhů až po velké korporace i trhy malých a středních podniků.

Ze své pozice bude Puskovic zodpovědný za dlouhodobý růst a posilování firemní pozice na trzích ve východní Evropě. Bude strategicky prosazovat vizi společnosti usilující o celospolečenské povědomí o kyberbezpečnosti a zároveň bude mít na starosti posílení vedoucího postavení společnosti v regionu. Klíčovou oblastí je podpora oceňovaných firemních a uživatelských produktů společnosti Kaspersky Lab spolu se službami threat intelligence. Zoran Puskovic přichází ze společnosti ServiceNow CEE, kde zastával funkci regionálního ředitele pro rozvíjející se trhy. Předtím zastával řadu vedoucích pozic ve firmách jako je Virtual Instruments, VMware Global, SAP Central Europe nebo IBM a Hewlett-Packard.

„Těším se na to, že budu moci přispět k posilování značky Kaspersky Lab v regionu a že společně poskytneme východoevropským zákazníkům nové technologické inovace,” říká Zoran Puskovic.

Mezi nové technologické inovace, díky nimž může společnost ve východní Evropě nadále růst, patří detekční technologie Nové Generace, platforma Kaspersky Endpoint Security nebo Kaspersky Threat Management and Defense.

„Díky rozsáhlým znalostem Zorana Puskovice v oblastech řízení, přímého prodejte či obchodu očekáváme v následujících měsících významný růst ve východní Evropě. I na základě jeho obrovského zájmu o technologie, rozvíjející se trhy a nové příležitosti mohu s jistotou říci, že v této důležité době povede tým východní Evropy neomylně vpřed,” říká generální ředitelka Kaspersky Lab pro Evropu, Ilijana Vavan.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností již více než 20 let. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb nové generace zaměřených na ochranu podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.

 

Reklamy