Sabris uvádí na trh řešení S/4.CZ – plně lokalizovaný a přednastavený systém SAP S/4HANA, který nasadíte za pár měsíců.

Společnost Sabris CZ s.r.o., významný systémový integrátor a poskytovatel IT služeb v regionu CEE, uvádí na trh vlastní řešení S/4.CZ by Sabris. Jde o plně lokalizované řešení SAP S/4HANA pro české prostředí, které navíc disponuje předpřipravenou podporou dle Best Practices pro více než 60 standardních podnikových procesů. Partnerské řešení S/4.CZ až o třetinu urychlí implementaci SAP S/4HANA dle metodiky SAP Activate, což významně sníží náklady na pořízení tohoto systému a zároveň usnadní budoucí plánování na jeho další rozvoj a rozšiřování. To vše v rámci aktuálních legislativních požadavků.

„Na českém trhu jde o jedinečné řešení propojující rozsáhlé možnosti a kvalitu SAP S/4HANA s lokalizací pro české prostředí a legislativu. Jsme první, kdo v Česku implementoval SAP S/4HANA, a tak i díky těmto zkušenostem jsme vytvořili řešení, které umíme nasadit během pár měsíců i s ohledem na potřeby zákazníka,“ řekl Branislav Komada, Head of Sales ve společnosti Sabris.

Řešení S/4.CZ je certifikované společností SAP jako „SAP-qualified partner-packaged solution for SAP S/4HANA“. Je určeno obchodním i výrobním společnostem, které hledají stabilní a ověřené řešení pro komplexní řízení firmy, podporu růstu i zavádění inovací. Díky metodice SAP Activate řešení S/4.CZ zcela mění přístup k implementaci. V prostředí přednastavených procesů se zákazník přímo seznamuje s optimalizovanými postupy a společně s týmem Sabris posuzuje konkrétní přínosy pro jeho podnikání.

„V rámci našeho působení na SME trhu podporujeme lokální partnery, aby mohli nabízet řešení postavené na špičkové globální technologii a přizpůsobené potřebám českých firem. Předpřipravený balíček S/4.CZ je výsledkem skvělé spolupráce se společností Sabris,“ okomentoval Jakub Černý, Demand Generation manažer v SAP ČR.

S ohledem na již připravené standardní procesy se výrazně zvyšuje rychlost implementace a tím také roste kontrola nad náklady a celkovou cenou, kterou zákazník za nasazení SAP S/4HANA zaplatí. Celý proces nasazení od Kick-off až po Go-Live ve společnosti střední velikosti trvá zhruba 4 měsíce. Uživatelsky intuitivní prostředí SAP Fiori navíc výrazně zkracuje dobu zaučení nových uživatelů. Nicméně ani znalosti zkušených uživatelů řešení SAP nepřijdou nazmar. Většinu transakcí lze totiž stále provozovat v tradičním SAP GUI.

HLAVNÍ VÝHODY S/4.CZ

  • Významná úspora času a prostředků při nasazení informačního systému SAP S/4HANA
  • Snížení provozních nákladů díky využití standardizovaných procesů dle Best Practices
  • Splnění souladu s národními předpisy a legislativou
  • Okamžité využití nastavení typické firmy včetně organizační struktury

Více informací: www.sabris.com/S4HANA I https://youtu.be/OwGjT2tlvkQ

O společnosti Sabris:

Společnost Sabris poskytuje v regionu střední a východní Evropy služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného Support centra a centra sdílených služeb.

Orientuje se na odborné poradenství, business řešení a služby, které společnostem přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich výkonnost a prosperitu. Při realizaci projektů využívá jak Best practices, tak i odborné znalosti odvětví, nasbírané během dlouholeté spolupráce se zákazníky.

Je partnerem společností SAP, OpenText a Microsoft. Zaměřuje se na inovativní a oborově orientovaná řešení, zejména pro oblast automotive, logistiku, e-retail a potravinářský průmysl. Na platformě SAP a OpenText poskytuje inovace pro podporu digitální transformace firem. Společnost realizovala již několik výjimečných projektů na SAP HANA, dva z nich dokonce získali cenu SAP Quality Awards. Má prověřené kompetence SAP v oblasti SAP Human Capital Management.  Společnostem využívajícím Microsoft SharePoint nabízí integrovanou ECM nadstavbu TreeINFO pro správu dokumentů a procesů.

Sabris v  současnosti zaměstnává více než 180 zaměstnanců, má zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Bratislavě a Moskvě.

Je pořadatelem tradiční konference DOCURIDE.

Více informací na webech: www.sabris.com I ssc.sabris.com I www.sharepointecm.cz I www.docuride.cz I Najdete nás na sociálních sítích: linkedin I youtube