Arrow ECS jmenoval Marcuse Adä viceprezidentem pro obchod v regionu střední a východní Evropy

Mnichov, 3. dubna 2018 – Společnost Arrow Electronics, globální dodavatel technologií, oznámila jmenování Marcuse Adä do funkce viceprezidenta pro obchod ve střední a východní Evropě v divizi Arrow ECS.

Marcus Adä působí v odvětví IT již přes 25 let, z toho 20 let v segmentu distribučního obchodu. Před Arrow působil ve společnosti Avnet Technology Solutions, kde jako viceprezident řídil strategické dodavatelské vztahy pro region EMEA. Zastával také klíčové manažerské pozice ve společnosti Ingram Micro (viceprezident a generální ředitel pro region střední a východní Evropy) a Tech Data (generální ředitel Tech Data v Německu).

Marcus Adä, který působí v Arrow od 1. dubna 2018, bude vést obchodní aktivity Arrow ECS v Rakousku, České republice, Německu, Maďarsku, Polsku a Švýcarsku.

„Marcus Adä má obrovskou šíři i hloubku zkušeností z technologického trhu i z distribuce,” řekl Alexis Brabant, viceprezident Arrow pro obchod v regionu EMEA. „Region střední Evropy je pro nás velmi důležitý, silně se rozvíjí, a Marcus zde podpoří globální strategie a klíčové iniciativy Arrow, jako je například náš projekt ‘sensor-to-sunset’ v oblasti IoT.“

O společnosti Arrow

Arrow Electronics (www.arrow.com) je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových IT řešení. Arrow působí jako distribuční partner pro více než 150 tisíc výrobců OEM, resellerů s přidanou hodnotou, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě. Společnost disponuje více než 300 prodejními místy a 45 centry pro distribuci s přidanou hodnotou, která obsluhují více než 80 zemí.