HPS500: Nový herní headset se značkou Zalman

12. 04. 2018 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Zalman rozšiřuje svoji nabídku herních sluchátek s mikrofonem o nový model ZM-HPS500, který si bere to nejlepší z předchozího modelu HPS300  a přidává něco navíc.

Sluchátka Zalman HPS300 stále patří mezi nejprodávanější herní headsety na českém i slovenském trhu. Svoji kvalitou a příznivou cenou si tento headset získal desetitisíce spokojených uživatelů. Zalman nyní uvádí na trh nástupce tohoto oblíbeného modelu. Nový headset Zalman HPS500 si bere to nejlepší z předchozího modelu a přináší něco navíc.

Novinka v portfoliu herních sluchátek Zalman HPS500 má 40mm měniče, uzavřenou konstrukci, stavitelný mikrofon v rozsahu 180° a dostatečně dlouhý kabel (235 mm). Zcela novému, přepracovanému modernímu designu dominuje černá barva a stříbrné kovové prvky. Kvalitní polstrování a ergonomie zajišťuje pohodlné nošení i při nekonečném hraní her dlouho do noci. Ovládání hlasitosti je umístěno na mušli sluchátek. Zvuk je vyrovnaný, dynamický, plný detailů. Sluchátka najdou využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Cena a dostupnost:

Headset ZM HPS500 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 499 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM HPS500

Frekvenční rozsah:  20 – 20 000 Hz

Citlivost sluchátek:  116 dB ± 3 dB

Citlivost mikrofonu: – 38 ± 2 dB

Impedance: 32 Ω

Max výkon: 20 mW

Délka kabelu: 2,35 m

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.

 

Reklamy