Segafredo Zanetti CR partnerem NOVA CUP 2018

Praha 13. dubna 2018 – Společnost Segafredo Zanetti CR se letos stala partnerem cyklistického seriálu horských kol NOVA CUP 2018, který začíná tuto sobotu 14. dubna v Hradci Králové.

Během všech pěti závodů cyklistického seriálu horských kol NOVA CUP 2018 dostanou závodníci poukaz na espresso Segafredo ve startovním balíčku díky nově uzavřenému partnerství. „Máme radost, že jsme součástí seriálu Nova Cup 2018. Těšíme se, že závodníky naše káva povzbudí k ještě lepším výkonům,“ uvedla Petra Knapová, marketingová manažerka Segafredo Zanetti CR. Je dokázáno, že kofein sportovce nabudí a dodá jim potřebnou energii v náročných závodech a stejně dobře poslouží zapáleným amatérským sportovcům na jejich cyklistických trasách.

Úvodní závod, který proběhne tuto sobotu v Hradci Králové, nabídne mnoho novinek včetně účasti dětí na závodech zdarma. Na tomto prvním závodě si budou moci italskou kávu Segafredo vychutnat i kolemjdoucí a fanoušci závodu.

Společnost Segafredo Zanetti se dlouhodobě věnuje sponzoringu sportovních událostí a cyklistika je jí velmi blízká. Od roku 2016 je společnost významným partnerem amerického cyklistického týmu Trek. Od 1. ledna 2016 jezdí tak závodníci za nový tým s oficiálním názvem Trek-Segafredo. Ve stejném roce navázali lokální spolupráci i společnost Segafredo Zanetti CR a výrobce cyklistického vybavení Trek na českém trhu.

Kalendář seriálu NOVA CUP 2018:

  1. 04. 2018 – Mitas Hradec Králové
  2. 05. 2018 – Apache Stolové hory
  3. 06. 2018 – Sázava
  4. 09. 2018 – Mitas Gočárovy schody
  5. 10. 2018 – ZP211 Mikulov

-Konec-

O společnosti

Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.

Společnost Segafredo Zanetti CR byla mezi prvními průkopníky italského espressa v Čechách a během krátké doby se stala největším dovozcem a dodavatelem italské kávy pro restaurace, kavárny a hotely. Na českém trhu působí již více než 20 let a svojí aktivní činností a širokou nabídkou italské profesionální kávové technologie výrazně přispěla k tomu, že se italské espresso a další italské kávové speciality natrvalo umístily v nabídce českých gastronomických provozoven na předních místech.

Systém Fairtrade

Segafredo Zanetti podporuje v rámci FAIR TRADE i drobné pěstitele z jiných organizací a zlepšuje tak jejich hospodářskou a sociální situaci.

www.segafredo.cz

www.facebook.com/SegafredoCZ

www.facebook.com/SkolaKavySegafredo

www.kavadokancelare.cz