S kabely značky YENKEE se o svůj chytrý telefon bát nemusíte

Certifikované doplňky mohou prodloužit životnost mobilního přístroje

Praha, 24. dubna – Do nákupu mobilního telefonu investujeme nemalé peníze, ovšem stran jeho příslušenství jsme spíše skromní. A přitom levné doplňky mohou výrazně snižovat životnost oblíbeného přístroje. Výrobce IT příslušenství YENKEE má ve svém portfoliu certifikované nabíjecí a synchronizační kabely pro chytré telefony, které vynikají kvalitními materiály a plně uspokojí svojí funkčností.  

iPhone, Samsung nebo Huawei. YENKEE myslí především na ty nejpopulárnější značky. „Oblast příslušenství chytrých telefonů neustále rozšiřujeme. Stěžejními produkty se stávají především ochranná skla, široké portfolio powerbank a v neposlední řadě také synchronizační a nabíjecí kabely. U všeho zmíněného splňujeme náročné požadavky nejen uživatelů, ale také norem výrobců,“ vysvětluje Goran Setler, zástupce značky YENKEE.

Ověřte certifikaci

Nabíjecí neboli synchronizační kabely k chytrému telefonu představují velmi komplikovanou oblast. Zvykem většiny lidí je tento typ IT příslušenství brát neustále s sebou. Kvůli tomu je jeho životnost značně omezená a často končí v koši dříve, než bychom si přáli. Nejčastější slabinou je právě křehkost použitých materiálů, kdy dochází k poškození ochranné vrstvy.

Cena originálních kabelů od výrobců chytrých telefonů přitom často převyšuje částku, kterou jsme ochotni investovat. Řešením se stává nákup u některé z certifikovaných firem. „Všechny kabely, které lze považovat za originální, musí projít náročnou MFi certifikací. Ta následně zaručí možnost použít Lightning konektor. Testuje se skladba i složení kabelu, tvar jeho koncovek, a dokonce se schvaluje i obsah obalu. Jsme rádi, že všechny naše Lightning kabely splňují náročné požadavky, a jsou tak označeny jako MFi certifikované,“ doplňuje Goran Setler.

Opletený kabel je zárukou vynikající odolnosti a dlouhé životnosti. Kovový konektor Lightning je navržen tak, aby vyhovoval většině pouzder a krytů používaných pro zařízení značky Apple.

Myslí se na všechny typy telefonů

Značka YENKEE tak přichází s širokým portfoliem kabelů pro nejpopulárnější značky chytrých telefonů. Kromě klasického synchronizačního a nabíjecího kabelu s konektory USB a mikro USB je v nabídce i stejný produkt uzpůsobený pro většinu zařízení z dílny Apple (iPad, iPhone a iPod). Zajímavý design nalezneme v několika barevných provedeních.

Reklamy