Představujeme nové televizory Philips série 7000

Tyto modely střední třídy nabízejí široký výběr úhlopříček, pokročilé obrazové technologie i koncept „viditelného zvuku“

Praha, 25. dubna 2018 – Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, oznámila příchod letošních televizorů série 7000 na český a slovenský trh. Nabízí velký výběr LCD televizorů v úhlopříčkách 43 až 75 palců. Jejich společným jmenovatelem je mimo jiné rozlišení 4K, podpora HDR, operační systém Android TV a třístranný Ambilight.

75palcový obr 7803

Jedná se o jeden ze dvou letošních modelů Philips TV v úhlopříčce 75 palců. Úzké rámečky a stabilní nožičky jsou vyrobeny z leštěného hliníku a dodávají modelu luxusní vzhled, který je pro obývací pokoje nezbytností. Celý televizor je vyveden v mimořádně tenkém provedení.

O obrazovou kvalitu se stará nový obrazový procesor P5, který byl v loňském roce představen v nejvyšších modelových řadách. Ten díky sloučení pěti procesorů do jednoho urychluje a zlepšuje zpracování obrazu v oblasti ostrosti, barvy, kontrastu, pohybu a vylepšení zdroje signálu.

4K rozlišení bez ohledu na zdroji obsahu zajišťuje technologie Ultra Resolution, která upscaluje obraz na ostřejší 4K rozlišení. Výrazný kontrast při zachování vysoké míry detailů přináší podpora standardu HDR, ve kterém naleznete stále větší výběr seriálů a filmů.

Technologie lokálního stmívání Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast na televizoru na základě světelných podmínek v okolním prostředí. Světelný snímač a speciální software analyzují obraz v 6 400 různých zónách pro zachování bezchybného obrazu bez ohledu na osvětlení v místnosti.

Díky operačnímu systému Android TV poháněnému výkonným čtyřjádrovým procesorem si mohou diváci vychutnat hry, aplikace, streamování nebo zrcadlení obsahu mobilu na velkou obrazovku velmi rychle a pohodlně. Android TV ve verzi 7 Nougat naleznou zákazníci ve všech modelech od řady 7000 výše.

Funkce DTS HD Premium přináší špičkové zpracování zvuku pro lepší zvuk z reproduktorů. Protože zachovává čistotu původního zvuku, můžete si vychutnat pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a křišťálově čisté dialogy bez jakýchkoli odchylek, ořezání nebo jiného zkreslení.

U vyšších řad všech televizorů Philips nesmí chybět technologie Ambilight, která pomáhá ještě lépe vtahovat do děje. Je velmi efektní, a navíc šetří únavu očí ze sledování televize. Stejně jako ve všech modelech od řady 6000 výše je i v modelu 7803 k dispozici v třístranné variantě.

K televizoru je dodávaný dálkový ovladač s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí na zadní straně pro snazší zadávání textu.

Cena od 79 999 Kč.

Fotografie ke stažení zde: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41495357521/sizes/l

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/40782377334/sizes/l

Velký výběr úhlopříček modelů 7803

Pokud preferujete menší úhlopříčky, série 7803 nabízí modely s totožnou výbavou ve velikostech 49, 55 a 65 palců. Liší se pouze středovým stojanem, který nahrazuje nožičky u 75palcové varianty.

Nechybí zde rozlišení 4K, obrazový procesor P5, Micro Dimming Pro, Android TV nebo Ambilight, díky kterým jsou televizory Philips tak oblíbené.

Cena od 25 999 Kč.

Fotografie ke stažení zde: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/40782377154/sizes/l

7303/7503 – střední třída s nadstandardním obrazem i zvukem

I modely série 7303 a 7503 nabízí velký výběr úhlopříček téměř pro každého. K dispozici jsou velikosti 43, 49, 55 a 65 palců.

Kovově stříbrný otevřený rámový stojan budí dojem, že se obrazovka vznáší nad povrchem. Použití tenkého rámečku umožnila přesně řezaná prémiová ocel, z které jsou vyrobené i minimalistické rámečky.

Stejně jako u série 7803 se zákazníci mohou těšit na vynikající obraz ve 4K rozlišení podporovaný obrazovým procesorem P5. Ten se tak letos dostal i do modelů střední třídy, ve kterých zajišťuje nadstandardní kvalitu obrazu, ať už obsah streamujete nebo přijímáte ze satelitu či pozemního vysílání.

Modely 7503 jsou oproti televizorům 7303 vybaveny zvukovou lištou, která nabízí koncept viditelného zvuku. Zvuková lišta má úctyhodný výkon 25 W ukrytý v úhledné stříbrné liště pod celou délkou spodní strany obrazovky. Reproduktory směřující dopředu nabízí čisté výšky a středy, zatímco zadní basový reproduktor se stará o plnost hlubokých tónů.

Ať už si diváci zvolí model se zvukovou lištou nebo bez ní, mohou se spolehnout na prvotřídní zpracování zvuku s funkcí DTS HD Premium, která zachovává čistotu originálního zvuku bez odchylek nebo zkreslení.

I střední třída Philips TV nabízí oblíbenou technologii Ambilight ve třístranné variantě a chytré funkce s operačním systémem Android TV.

Cena od 16 999 Kč.

Fotografie 7503: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41453411362/sizes/l

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/39686475540/sizes/l

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41453409942/sizes/l

Fotografie 7303: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41495358701/sizes/l

https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/41495358421/sizes/l

Ovladač: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/40782376564/sizes/o/

Všechny zmíněné televizory podporují nově plánovaný standard pozemního vysílání DVB-T2 H.265.

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je jedním z hlavních hráčů v oblasti vizuální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů značky Philips v Evropě, Rusku, Středním východě, Brazílii, Argentině, Urugayi, Paraguayi a vybraných zemních Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV Technology. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost a styl. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášela jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných zemích. TP Vision zaměstnává kolem 2 000 lidí v různých lokalitách po celém světě a je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD televizorů. Prodává a promuje televizory značky Philips v Číně. Společnost TPV dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí, logistickou efektivitou a kvalitou.

###

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem svých vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

Pro další materiály, fotografie a videa prosím navštivte http://www.tpvision.com/image-library/

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate  

Instagram: https://instagram.com/philipstvs