ADATA XPG představuje herní klávesnici INFAREX K20

Podsvícené klávesy s 11 efekty a anti-ghosting technologií jsou to pravé pro zapálené hráče

Praha, Česká republika – 3. května 2018 – ADATA Technology dnes představila herní klávesnici XPG INFAREX K20. Byla navržena pro zapálené hráče a spojuje v sobě stylový černý design a modrými klávesami. Díky 50g ovládací síle a podsvícení kláves s 11 různými světelnými efekty nabídne pohodlné ovládání her ve stylovém balení. INFAREX K20 je navržena pro dlouhou výdrž a odolnost i v největším herním zápalu. Klávesy vydrží až 50 milionů stisků a využívají technologii anti-ghosting, díky které jsou všechny herní příkazy pochopeny správně, i když se skládají z více současně stisknutých kláves.

V České republice bude klávesnice dostupná od konce května za doporučenou koncovou cenu 1499Kč.

Klávesy najdete i poslepu

Díky jistému stisku a příjemnému zdvihu mohou hráči ovládat modré klávesy i po hmatu. Ergonomické klávesy s 50g ovládací silou nadchnou hráče skvělou odezvou, díky které budou mít jistotu, že všechny jejich pokyny počítač spolehlivě zaznamená. Kromě toho klávesnice podporuje technologii anti-ghosting, takže se uživatelé nemusí bát, že při stisku více kláves současně systém některou nezaznamená, nebo dojde k nějakému konfliktu při přenosu signálu.

Ta správná nálada díky 11 světelným efektům   

Klávesnice INFAREX K20 má podsvícené klávesy. Mezi 11 světelnými efekty lze snadno přepínat speciální klávesou Mode. Po jejích stranách jsou pak další dvě tlačítka pro změnu rychlosti efektů. Díky tomu mohou uživatelé nastavit tu správnou atmosféru podle toho, jakou hru právě hrají, nebo prostě jakou mají náladu. Na klávesnici jsou navíc tlačítka Media pro snadnou změnu hlasitosti nebo jiných vlastností zvuku, i když je uživatel zrovna uprostřed lítého boje. Není tak potřeba opouštět hru a přepínat do žádné jiné aplikace.

Vydrží i herní zápal

Časté a vášnivé hraní dokáže běžnou klávesnici rychle zlikvidovat. Právě proto je INFAREX K20 navržena jako odolná a robustní. Klávesy vydrží více než 50 milionů stisků, extrémně odolný kabel je schopný odolat náročnému ohýbání, zamotání i přelamování.

O značce XPG
Xtreme Performance Gear, neboli XPG, je značka společnosti ADATA nabízející špičkově výkonný PC hardware. Produkty XPG se vyznačují tím, že ještě překročily přísná testovací kritéria ADATA A+, čímž dosahují nejvyšších standardů pro skvělou stabilitu a výkon celého zařízení. XPG nabízí náročným hráčům a nadšeným příznivcům přetaktování tu nejlepší zkušenost na hraně možností. XPG v sobě spojuje nejlepší technické vlastnosti a špičkový design, jemuž se dostalo řady mezinárodních ocenění. Ta zahrnují například Good Design Awards z Japonska a tchajwanskou Excellence Gold Awards. Produkty ADATA XPG jsou dobře známé všem příznivcům přetaktování a profesionálním herním týmům, které je využívají jako základ své vítězné hardwarové výbavy. Pro vice informací navštivte www.xpg.com

 

Reklamy