Společnost Synology® představuje zařízení DiskStation DS1618+

Společnost Synology® Inc. dnes představila DiskStation DS1618+, 6šachtový server NAS s procesorem Intel Atom® C3538. Pro technologické nadšence a malé až střední podniky představuje zařízení DS1618+ dokonalé řešení pro souborové služby, hostování aplikací, zálohování dat a spolupráci v reálném čase — a to vše za podpory jeho vynikajícího výkonu.

Zařízení DS1618+ je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Intel Atom® C3538 a pamětí DDR4 bez ECC SODIMM o velikosti 4 GB, rozšiřitelnou až na 32 GB pomocí modulů ECC SODIMM. Kapacitu úložiště lze připojením dvou rozšiřovacích jednotek DX517 rozšířit až na 192 TB a zajistit tak rychle rostoucím společnostem řešení úložiště dat rostoucí společně s firmou.

„Moderní společnosti si konkurují rychlostí, se kterou generují, zpracovávají a používají data k implementaci inovací“ říká Derren LU, generální ředitel společnosti. „Integrací technologie společnosti Intel vkládáme do každého zařízení pro malé a střední podniky kompaktní, ale velice výkonný nástroj. Ten jim pomůže využít dříve nevyužívanou propustnost a získat tak konkurenční výhodu.“

Další informace o zařízení  DS1618+ získáte na stránce https://www.synology.com/cs-cz/products/DS1618+

 

Tiskovou zprávu naleznete zde.