SafeDX zvolila pro komunikaci PRAM Consulting

Praha, 23. května 2018 – Společnost SafeDX, předního poskytovatele cloudových IT služeb, nově mediálně zastupuje agentura PRAM Consulting. Své aktivity zaměří především na budování brandu a media relations.

Společnost SafeDX nabízí kompletní portfolio cloudových IT služeb, ve kterém propojuje moderní trendy, technickou expertízu a cit pro skutečné potřeby businessu. Přináší bezpečná, flexibilní a nákladově úsporná řešení IT na míru podnikovým zákazníkům. V České republice provozuje SafeDX vlastní datové centrum, které splňuje přísné požadavky certifikace na stupeň Tier III., díky kterým může být silným partnerem i nadnárodním společnostem mířícím do regionu střední a východní Evropy.  SafeDX vznikla v roce 2015 jako společný podnik globálního výrobce technologií společnosti Foxconn a mezinárodní investiční skupiny KKCG. Čerpá tak nejen ze silného odborného, ale i majetkového zázemí.

„Naše spolupráce začíná u zrodu zajímavého projektu – společnost SafeDX v tuto chvíli zprovozňuje jeden z největších OpenStack clusterů ve Střední Evropě, na kterém bude poskytovat cloudové služby nové generace. Cloud a nové cloudové technologie jsou rezonujícími tématy současnosti, proto jsem přesvědčen, že v našich společných aktivitách budeme úspěšní,“ říká Patrik Schober, Managing Partner v agentuře PRAM Consulting.

„Tým agentury PRAM Consulting nás přesvědčil svým profesionálním přístupem i znalostmi oboru získanými díky dlouholeté spolupráci s předními hráči na poli IT. Nejen reference PRAMu potvrzují, že může být tím správným partnerem, který nám pomůže posílit povědomí o naší společnosti a získat nové obchodní příležitosti,“ uvedl Martin Smekal, generální ředitel společnosti SafeDX CZ.

 

O společnosti PRAM Consulting

PRAM Consulting s.r.o. je agenturou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti public relations, marketingu a podpory prodeje. PRAM Consulting je členem Asociace Public Relations Agentur – APRA a v roce 2009 se stala součástí celosvětového sdružení nezávislých PR agentur, Worldcom PR Group. PRAM pravidelně prochází certifikací Consultancy Management Standards. Společnost působí na českém a slovenském trhu, své služby však zajišťuje i v dalších evropských regionech prostřednictvím svých zahraničních partnerů. Další informace: www.pram.cz

O společnosti SafeDX

SafeDX poskytuje komplexní IT a cloudové služby, ke kterým využívá pouze infrastrukturu vlastních datových center. Všechna datová centra jsou umístěna v České republice a splňují přísné požadavky certifikace Uptime Institute pro stupeň Tier III. SafeDX poskytuje své služby nejen klientům z regionu střední a východní Evropy, ale také Asie. Jako společný podnik mezinárodní společnosti Foxconn a investiční skupiny KKCG dokáže SafeDX při podpoře a rozvoji klientů kombinovat široké odborné znalosti s pochopením specifik středoevropského podnikatelského prostředí a zkušenostmi globálně působící společnosti. Více na http://www.safedx.eu/cs/.

Reklamy