Označení „Nadstandardní obchodní partner pro trh“ získala společnost AutoCZECH, obchodní partner značky Hyundai

AutoCZECH, obchodní partner značky Hyundai, získal prestižní ocenění Czech Stability Award udělované mezinárodní agenturou Bisnode. Ta každoročně hodnotí přes 2 500 000 firem z hlediska jejich spolehlivosti a efektivity hospodaření. Opavský zástupce značky Hyundai si historicky udržuje výsledky tak stabilně, že patří mezi pouhé 0,2 % firem, které splňují velmi přísná kritéria hodnocení. Toto ocenění vypovídá o výborné stabilitě a efektivním hospodaření společnosti AutoCZECH, která získala označení „Nadstandardní obchodní partner pro trh“.

„Ocenění, které nás řadí na vrchol českých firem a dokazuje naší stabilitu, je pro nás velmi povzbuzující zpětnou vazbou a velice si toho vážíme. Je to pro nás důkaz, že naši práci děláme dobře, ale zároveň je to obrovský závazek do budoucna, abychom dokázali nejenom udržet stávající standard našich služeb, ale postupně ho stále zlepšovali,“ uvedl Zbyněk Dušek, jednatel společnosti AutoCZECH.

„O spolehlivosti, efektivitě a špičkových službách společnosti AutoCZECH jsme přesvědčeni už dlouhou dobu a těší nás, že tyto kvality ocenila také odborná veřejnost. Ocenění dokazuje, že kritéria kvality jsou pro naše spolupracující partnery nastavená vhodným způsobem a zajišťují prvotřídní výsledky,“ uvedl Jan Pohorský, specialista komunikace společnosti Hyundai Motor Czech.

Bisnode a.s. každoročně hodnotí všechny podnikatelské subjekty na základě finanční analýzy, kde se sleduje míra a velikost obratu, zisk, platební morálka subjektu, stejně jako negativní informace – dluhy, exekuce a podobně. Součástí je i složka nefinanční analýzy, kam patří faktory jako obor podnikání, situace v regionu ČR dle sídla společnosti, jak dlouho firma na trhu působí, velikost společnosti, vnitřní struktura společnosti a další.  

Ocenění je určeno pro nejúspěšnější tuzemské společnosti a poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy. Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Bisnode CZECH Stability Award je silným nástrojem komunikace podnikatelských úspěchů směrem k obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům, vlastníkům či konkurenci.

Slavnostní předání ocenění se konalo 13. června 2018 od 18:00 na Pražském hradě.

 

Reklamy