Rychle a precizně na jakémkoli povrchu díky snímači Blue Sense

21. 6. 2018 –  Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší precizní optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši, ale také super rychlý Scroll.

V dnešní době je počítačová myš velmi důležitým pracovním nástrojem, který nechybí v žádné kanceláři. Dobrá kancelářská myš by tedy měla mít několik důležitých funkcí, které maximalizují pohodlí při každodenní práci. Bezdrátová myš Natec Jaguar nabízí precizní optický snímač Blue Track s automatickým přizpůsobením rozlišení do rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další praktické funkce.

Optický senzor Blue Sense
Srdcem myši je precizní optický snímač s automatickým přizpůsobením rozlišení od 800 do 2 400 DPI, které se nastavuje automaticky v závislosti na rychlosti pohybu myši. Snímač podporuje technologii Blue Track, která umožnuje provoz prakticky na každém povrchu, včetně skla, což se v prostředí mnoha konferenčních sálů nebo kanceláří může stát nedocenitelnou vlastností.

Ultra rychlé kolečko
Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar, je ultra rychlé rolovací kolečko, které umožnuje rychlé přesouvání dokumentů a rolování internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši lze režim rolovacího kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Nano-přijímač s velkým dosahem
Myš Natec Jaguar je vybavena moderním nano-přijímačem USB 2.0 s 2,4 GHz RF technologií, což zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie pro dlouhodobé používání bez výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu hibernace. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Dostupnost a cena
Bezdrátová myš Natec Jaguar je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 652 Kč včetně DPH.  

Vlastnosti:

Ultra rychlé kolečko (možnost nastavení standardního a rychlého režimu)

Snímač Blue Sense

Ergonomický tvar

Automatické přizpůsobeni rozlišení DPI

2 × AA baterie v balení

Indikátor vybití baterie

Specifikace:
Počet tlačítek: 6
Počet programovatelných tlačítek: 0
Snímač: Optický
Rozlišení: 800 – 1200 – 2400 DPI
Konektor: USB 2.0
Dosah: 10 m
Komunikace: Bezdrátová
Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android
Další funkce: Plug & Play
Rozměry (Š × V × D): 59 × 76 × 123 mm
Hmotnost: 94 g
Software: Ne

Napájení: 2 × AA alkalické baterie

Více na:

http://natec-zone.com/product/422,mysz-natec-jaguar-bezprzewodowa-2400dpi-czarno-szara

—————————————————————

Značka NATEC  se specializuje na dodávání počítačových periferií a doplňků, které se vyznačují vysokou kvalitou a splňují náročné požadavky uživatelů.  Díky produktům se značkou Natec mohou uživatelé participovat na technologickém vývoji a novinkách. Postoj značky Natec je vyjádřen heslem „Natural Born Technology“.