Toshiba rozšiřuje možnosti inteligentních brýlí novým řešením „Pick-By-Vision“

 

  • xPick je nejnovější řešení určené primárně pro odvětví logistiky, dostupné pro platformu Windows

 

  • Partnerství Toshiby se společností Ubimax přináší další rozsáhlé možnosti

11. července 2018, Neuss, Germany – Toshiba dnes oznámila uvedení nového, vylepšeného kompletu dynaEdge DE-100 a AR100 Viewer Assisted Reality, xPick. Nová funkce „pick-by-vision“ pro realizaci objednávek je navržena tak, aby poskytovala nejvyšší možnou efektivitu pracovních postupů v odvětví logistiky.

Nové vylepšené funkce vznikly na základě strategického partnerství společnosti Toshiba s firmou Ubimax, která je světovým lídrem na trhu podnikových řešení pro výpočetní techniku a má dlouholeté zkušenosti s vývojem vyhrazených řešení pro zlepšení pracovních postupů v mnoha průmyslových odvětvích. xPick rozšiřuje moduly xMake, xInspect a xAssist, poslední představená rozšíření pro dynaEdge při práci s rozšířenou realitou a optimalizuje produktivitu podniků působící v průmyslovém sektoru.

Novinka je navržena tak, aby zlepšila produktivitu v průběhu pracovních postupů a pomáhá v procesu od manuálního výběru, třídění a řízení zásob, až po vyskladňování zboží. Efektivitu zvyšuje hands-free řešení asistované reality využívající displej inteligentních brýlí přenášející instrukce přímo do zorného pole zaměstnance. Pro zvýšení úrovně bezchybnosti a další zefektivnění pracovních postupů může být zahrnuto využití snímače čárového kódu, kontrola hmotnosti a lokalizační moduly.

„Inteligentní řešení rozšířené reality zaujalo během posledních 12 měsíců pozornost trhu. Naše nejnovější studie ukázala, že 77 % všech IT pracovníků s rozhodujícími pravomocemi v Německu plánuje zavést do svých podniků tyto inovační technologie během následujících tří let,“ řekl Maki Yamashita, senior viceprezident společnosti PC & Solutions EMEA, Toshiba Europe GmbH. „Zjistili jsme, že výrazné zvýšení produktivity pomocí rozšiřující sady připojených zařízení považují společnosti za ideální kombinaci – a to zejména v oblasti výroby a logistiky.“

„Reakce našich zákazníků a partnerů byla po představení naší první sady modulů ohromná,“ říká Jan Junker, obchodní ředitel společnosti Ubimax. „Na poptávku trhu jsme zareagovali dalším rozšířením řešení pracovních postupů v průmyslu s využitím nové úrovně možností inteligentních brýlí ve spojení s platformou Windows. Spolupráce s firmou Toshiba a úsilí o optimalizaci postupů v různých odvětvích je skutečným vrcholem našeho partnerství. Platforma xPick, běžící na platformě dynaEdge společnosti Toshiba, bude bezproblémově spolupracovat s našimi stávajícími moduly a povýší efektivitu na zcela novou úroveň.“

Dostupnost

Nové řešení bude v celé Evropě k dispozici od července 2018.

Další informace o dynaEdge naleznete na adrese www.toshiba-czech.com/dynaEdge

Toshiba on-line

Specifikace a popis nejnovějších produktů společnosti Toshiba včetně dalších informací naleznete na stránkách http://www.toshiba-czech.com/.

Spojit se společností Toshiba se můžete také na našich kanálech v rámci sociálních médií: www.linkedin.com/company/toshiba-business-computing-solutions

O společnosti Toshiba

Během více než 140 let vybudovala společnost Toshiba Corporation se sídlem v Tokiu celosvětovou síť téměř 400 společností, které se zaměřují především na implementaci spolehlivých technologií do oblastí sociální infrastruktury, energie, elektronických zařízení a digitálních řešení – základní prvky pro moderní život a společnost. Společnost Toshiba, vedená závazkem skupiny Toshiba „ Committed to People, Committed to the Future“, podporuje globální činnosti, které přispívají k vytvoření světa, ve kterém bude usnadněn život budoucím generacím. Ve fiskálním roce 2017 dosáhla skupina s 141 000 zaměstnanci po celém světě ročních tržeb vyšší než 3,9 bilionu jenů (37,2 miliardy dolarů).

Více o společnosti Toshiba se dozvíte zde: www.toshiba.co.jp/worldwide/about/index.html

O společnosti Ubimax

Společnost Ubimax je světovým lídrem na trhu řešení průmyslových technologií Wearable Computing a Augmented Reality a vytváří integrovaná řešení, která zahrnují nejmodernější technologii Wearable Computing pro zlepšení podnikových operací. Řešení Ubimax Frontline získala řadu ocenění, včetně ceny Auggie za nejlepší podnikové řešení, ocenění MHI pro nejlepší inovaci v oblasti IT a zvítězilo v soutěži SAP & Google Glass Challenge. Ubimax označil ABI Research za vedoucí společnost v oblasti Enterprise Wearables a Augmented Reality Solutions. S pobočkami v Německu, USA a Mexiku obsluhuje dnes Ubimax více než 200 zákazníků po celém světě. S využitím více než 10 let zkušeností a rozsáhlých výsledků v oblastech Wearable Computing, Augmented Reality, Mixed Reality a senzorových systémů jsou technologické inovace společnosti Ubimax nadále v popředí řešení Wearable Computing.

Více o společnosti Toshiba se dozvíte zde: www.ubimax.com