Motorola Moto z3 play nově dostupná i v České republice

Od pondělí 16. července 2018 je v České republice dostupný smartphone Motorola Moto z3 play, který naleznete v internetovém obchodě Alza v barevném provedení Deep Indigo za 9 999 Kč s DPH.

K smartphonu navíc obdržíte přídavnou baterii Moto Power Pack, se kterou po přiložení k telefonu okamžitě získáte celý den užívání navíc. Díky elegantnímu a přiléhavému designu se stane součástí vašeho telefonu, takže vám určitě nebude překážet. Moto Power Pack lze využít i jako externí nabíječku, která bleskově dobije váš moto z³ play prostřednictvím výkonného 15 W nabíjení.

Motorola Moto z³ play spolu s moto mods překonává omezení běžných smartphonů a poskytuje pokročilé funkce v okamžiku. S tloušťkou jen 6,75 mm je telefon moto z³ play jeden z nejtenčích smartphonů na trhu. Je vyroben výhradně z CORNING® Gorilla® Glass a lehkého kvalitního hliníku s vysokou pevností. Zhlédněte více – rolujte méně – nově s o 13 procent větší plochou obrazovky a větší hustotou pixelů na dotyk, ale stejnými rozměry jako u předchozího modelu. Navíc 6palcový Full HD AMOLED displej Max Vision s moderním poměrem stran 18:9 vám ukáže více obsahu s menší potřebou posouvání.

Moto z³ play je připravený na vše, co vám přinese den s nejnovějším osmijádrovým procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 636 a 4GB pamětí. Buďte kreativní s inteligentními AI kamerami s hloubkovým snímáním (12megapixelový snímač slabého osvětlení a 5megapixelový snímač hloubky pro perfektní fotografie v jakýchkoliv podmínkách) a novými fotografickými funkcemi, které zahrnují Cinemagraphs. Cinemagraphs dají šmrnc vašim fotkám i videím díky funkci zastavení momentu ve videu, přičemž část zůstává stále pohyblivá. A pro skvělé selfie stačí pouze přejít do portrétového módu a vylepšená 8Mpx přední kamera moto z3 play se postará o zbytek.

Díky moto z3 play a přídavným modulům moto mods si můžete smartphone jednoduše přizpůsobit všem svým potřebám. Ať už hledáte výdrž nebo zábavu na cestách, moto mods vám vyhoví v každé situaci. Všechny vaše oblíbené moto mods můžete použít s moto z³ play.

O společnosti Motorola

Lenovo Group Holdings získal společnost Motorola Mobility LLC v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a je zodpovědná za návrhy a výrobu všech mobilních telefonů pod značkou Moto.  

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD, je lídrem v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Reklamy