V soutěži Deloitte Technology Fast 50 je už 27 českých technologických firem

Praha, 25. července 2018 – Do soutěže Deloitte Technology Fast 50 pro nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě, se zapojilo už 27 českých společností. Ostatní mají šanci ještě šest dní – registrace končí v úterý 31. července.  

Deloitte Technology Fast 50 porovnává růst přihlášených technologických firem za období předchozích čtyř let, letos tedy v období 2014 až 2017. Účast v soutěži je zdarma. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 11. října.

Soutěží se v pěti kategoriích – hlavní Fast 50 (50 nejrychleji rostoucích dle procentního růstu), Velká pětka (velké firmy), Vycházející hvězdy (ty na trhu působí méně než čtyři roky), Nejvíce disruptivní inovace a Pozitivní vliv na společnost.

Loni ve střední Evropě zvítězil brněnský vyhledávač a prodejce letenek Kiwi.com. Třetí byl výrobce 3D tiskáren Průša Research. Postoupili tak do žebříčku Fast 500 regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika), v němž obsadili sedmé a deváté místo.

Další detaily o soutěži Fast 50 naleznete tady.

Deloitte označuje jednu či více společností Deloitte Touche Tohmatsu Limited, britské privátní společnosti s ručením omezeným zárukou („DTTL“), síť jejích členských firem a jejich spřízněných subjektů. Společnost DTTL a každá z jejích členských firem představuje samostatný a nezávislý právní subjekt. Společnost DTTL (rovněž označovaná jako „Deloitte Global“) služby klientům neposkytuje. Více informací o naší globální síti členských firem je uvedeno na adrese www.deloitte.com/cz/onas.

Společnost Deloitte poskytuje služby v oblasti auditu, poradenství, právního a finančního poradenství, poradenství v oblasti rizik a daní a související služby klientům v celé řadě odvětví veřejného a soukromého sektoru. Díky globálně propojené síti členských firem ve více než 150 zemích a teritoriích má společnost Deloitte světové možnosti a poznatky a poskytuje svým klientům, mezi něž patří čtyři z pěti společností figurujících v žebříčku Fortune Global 500 ®, vysoce kvalitní služby v oblastech, ve kterých klienti řeší své nejkomplexnější podnikatelské výzvy. Chcete-li se dozvědět více o způsobu, jakým zhruba 244 000 odborníků dělá to, co má pro klienty smysl, kontaktujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, LinkedIn či Twitter.