Samsung rozšíří sortiment prémiových televizorů QLED o další model s přímým podsvícením

Praha, 31. července 2018 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. oznámila rozšíření svého sortimentu vlajkových zařízení QLED v Evropě o řadu Q8D. Řada Q8D, která v  sobě spojuje moderní design, ohromující kvalitu obrazu a vylepšené inteligentní funkce, doplňuje sortiment špičkových zařízení QLED společnosti Samsung pro rok 2018. Modely z řady Q8D budou v České republice dostupné od srpna, doporučené maloobchodní ceny budou 109 990 Kč pro model s úhlopříčkou 75″****, 79 990 Kč za 65″ model a  5 990 Kč za 55″ televizor.

Sortiment prémiových zařízení QLED zahrnuje i oceněnou řadu Q9, která se může pochlubit špičkovou kvalitou obrazu, jež umožňuje spotřebitelům vychutnat si obsah bez rozptylování a  zároveň stylově zapadá do jejich domovů.

Q8D nabízí perfektní kvalitu obrazu, jednoduché řešení pro uspořádání změti kabelů a inteligentní funkce, jež usnadňují nastavení a ovládání televizoru, a je tak ideální volbou pro opravdové milovníky zábavy.

Mezi hlavní přednosti Q8D patří:

Ohromující kvalita obrazu

Q8D bude obsahovat kombinaci technologií Full Array Local Dimming (celoplošné podsvícení s funkcí lokálního stmívání) a HDR 1500, které poskytují ostrý obraz pro divácký zážitek blížící se realitě.

Ve spojení s technologií Q Contrast Plus tak nabízí ohromující obraz s dokonalým kontrastem, zatímco antireflexní obrazovka zajišťuje prvotřídní kvalitu obrazu za všech světelných podmínek.

Jasné obrazovky mohou často vést ke ztrátě barevnosti, Q8D s technologií 100% objemu barev však barvy oživuje, a poskytuje tak ohromující vizuální zážitek. To je spolu s kvalitou obrazu HDR zárukou toho, že se na obrazovce neztratí žádné detaily.

Režim Ambient

Režim Ambient nabízí po celý den užitečné informace – a to dokonce i tehdy, když spotřebitelé aktivně nesledují filmy a televizní vysílání. Může přehrávat hudbu nebo zobrazovat nejnovější zprávy, dopravní hlášení či aktuální předpověď počasí. V případě nástěnných televizorů může režim Ambient napodobit vzor na zdi za televizorem, a vytvořit tak ohromující vizuální efekt, při němž se televizor stane harmonickou součástí stěny.

Chytrý televizor

Inteligentní funkce televizoru Q8D nabízejí revoluční způsob nastavení přístroje a vyhledávání obsahu. Snadné přihlášení pomocí nové aplikace SmartThings* výrazně zkracuje dobu nezbytnou k nastavení nového televizoru. Nový univerzální průvodce spotřebitelům umožňuje procházet streamovací služby a živé televizní vysílání v rámci jedné intuitivní nabídky a funkce S-Voice nabízí možnost ovládat televizor pouze hlasem, aniž byste museli pohnout jediným prstem.

Uspořádání kabelů

Řešení Samsung Clean Cable Solution® úhledně a dokonale uspořádá všechny kabely. Stačí jen kabely zasunout do připravených drážek na zadní části televizoru a máte k dispozici úhledný systém, který kabely vede stojanem.

Podrobnosti o řadě Q8D**

V reakci na rostoucí poptávku zákazníků posiluje společnost své odhodlání nabízet televizory s ultravelkými obrazovkami a v rámci řady Q8D nabídne úhlopříčky 55″, 65″ a 75″***.

Informace a podrobnosti o cenách televizorů a audiozařízení Samsung získáte na  nternetových stránkách www.samsung.com.

*Aplikace SmartThings je dostupná na zařízeních s operačními systémy iOS a Android.

**Produktová řada, detaily a dostupnost se v jednotlivých regionech liší.

***Model s úhlopříčkou 75″ bude v nabídce od září.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

Reklamy