RTB House získala ocenění Silver Stevie za inovace

Společnost RTB House obsadila v 15. ročníku soutěže International Business Awards® v kategorii inovativní firma do 2.500 zaměstnanců druhé místo. Odnesla si cenu Silver Stevie®.

rtb-house-com-czThe International Business Awards patří celosvětově mezi přední programy oceňující firmy a podnikatele. Zúčastnit se jí mohou jak jednotlivci, tak organizace a sice veřejné, soukromé, ziskové i neziskové, velké či malé – a to z celého světa. Do letošního ročníku soutěže dorazily přihlášky ze 74 zemí.

O vítězích Stevie Award rozhodovalo bodové ohodnocení více než 270 porotců, kteří byli rozděleni do 12 porot.

„RTB House se jasně zaměřuje na marketingové technologie budoucnosti, které jsou postaveny na datech a algoritmech. Jde o technologie, které představují další vlnu v přesně zacíleném marketingu. Neuronové sítě a struktury hlubokého učení se staly běžným standardem při pochopení údajů o spotřebitelích a využívání nových příležitostí. Algoritmy schopné samostatného učení jsou stále důležitějšími pro širokou škálu odvětví a RTB House je v této kategorii jasným inovátorem. Technologie, na které pracují, má potenciál stát se předvojem budoucnosti a to díky tomu, že má vztah k marketingu a oslovení zákazníků,“ takto zněl jeden z mnoha výroků poroty na adresu společnosti RTB House.

„V RTB House se neustále snažíme posouvat naše řešení na novou úroveň. Velmi nás proto těší, že jsme byli oceněni jako jedna z nejinovativnějších společností. Bez naší pokročilé technologie kompletně postavené na hlubokém učení a spokojenosti našich zákazníků bychom toho nikdy nedosáhli,” komentuje získané ocenění Daniel Surmacz, COO v RTB House.

Ceny Stevies budou vítězům slavnostně předány 20. října na galavečeru v hotelu InterContinental London Park Lane v Londýně.

O cenách Stevie®
Ocenění Stevie se udělují v sedmi programech: Asia-Pacific Stevie Awards, The German
Stevie Awards, The American Business Awards®, The International Business Awards®,
Stevie Awards for Women in Business, Stevie Awards for Great Employers a
Stevie Awards for Sales & Customer Service. Soutěže Stevie Awards každoročně od subjektů z více než 70 států obdrží přes 10 000 nominací. Tato ocenění vyznamenávají organizace všech typů a velikostí a lidi, kteří za nimi stojí a dosahují nadprůměrných výsledků. Více informací o Stevie Awards zjistíte na adrese www.StevieAwards.com.

O RTB House
RTB House je přední společnost s celosvětovou působností, která poskytuje pro své klienty nejmodernější retargetingová řešení. Využitím proprietárních technologií pro nákup reklamního prostoru a algoritmů hlubokého učení RTB House pomáhá inzerentům zvyšovat prodeje a tím přispívá k naplňování jejich krátko-, středně- a dlouhodobých prodejních cílů.  

Společnost vznikla v roce 2012 a v současné době zajišťuje více než 1 200 kampaní na téměř 70 trzích. Působí v Evropě, na Blízkém východě a v Africe, v Asii a Tichomoří a dále v Latinské Americe. Tým se skládá z více než 300 odborníků a stále se rozrůstá.

Více informací se dozvíte na: http://www.rtbhouse.com