KYOCERA vyhlášena nejspolehlivější značkou pro barevné kopírky.

A zároveň multifunkce TASKalfa 9002i zvítězila v soutěži „Summer Pick Awards“

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, byla opět oceněna jako leader ve svém oboru díky vyhlášení Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), která vybrala Kyoceru jako nejspolehlivější produktovou značku pro barevné multifunkční kopírky.

Soutěž, která trvá tři roky a je navržena tak, aby vyhodnotila vývoj, design a výrobu kopírovacích multifunkčních zařízení, byla slavnostně zahájena právě letos. V laboratořích BLI se provádí podrobné testování, které analyzuje klíčové faktory, jako je provoz i poruchy produktu, které rozhodují o vítězi.

Všechna testovaná tisková zařízení KYOCERA si vedla výborně a dosáhla maximální hodnoty 10 bodů z možných 10 pro kvalitu barev, rychlost tisku a nízké náklady. Výsledky vyzdvihují spolehlivost výrobků v řadě aspektů a dokazují tak, že všechny výrobky značky jsou schopny obstát v dlouhodobém testu a v jeho průběhu kontinuálně přinášet výsledky ve vysoké kvalitě.

Všechny barevné kopírky společnosti KYOCERA prokázaly vynikající spolehlivost a každé zařízení zaznamenalo 10 bodů z 10,“ poznamenal George Mikolay, zástupce ředitele společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab. „Produkty nevyžadují servisní zásahy a jsou navrženy tak, aby uživatelé byli produktivní „.

Marcel Ebbenhorst, vedoucí oddělení marketingu hardwarových produktů společnosti KYOCERA Document Solutions Europe, se domnívá, že „ocenění BLI dokazuje naši úlohu skutečných leaderů v oboru barevných multifunkčních kopírek. Uznává naši poctivou práci a odhodlání nabídnout našim partnerům i našim klientům ty nejlepší produkty na trhu.

Multifunkce TASKalfa 9002i byla vybrána jako nejlepší MFP 90-ppm

BLI ohodnotila multifunkci KYOCERA TASKalfa 9002i známkou „Vynikající“ v rámci ocenění „Summer Pick Awards“ za vysoce kvalitní tisk při rychlostech tisku do 90 stran za minutu.

Tento model, který byl uveden na trh v květnu 2018, doplňuje sortiment společnosti KYOCERA přidáním monochromatického zařízení A3 MFP pro velkoobjemový tisk. TASKalfa 9002i je nejpopulárnější ve školství, veřejném sektoru, v reprografických studiích a dalších oblastech, kde je rozhodující spolehlivost, rychlost a nízké náklady.

KYOCERA TASKalfa 9002i je špičkovou multifunkcí, ze které můžou středně velké a velké podniky jen profitovat,“ řekl Mikolay. „Vynikající spolehlivost a vysoká kvalita spojená s velkým množstvím funkcí a bezproblémovou integrací s různými řešeními zvyšujícími produktivitu, úsporu nákladů a zabezpečení prostřednictvím otevřené platformy HyPAS posouvají tuto multifunkci na přední příčky ve svém segmentu.

O společnosti Buyers Laboratory LLC

Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

O oceněních Buyers Lab Pick Awards

Buyers Lab Picks jsou samostatnými a náročnými oceněními v průmyslu. Jsou založeny na důsledném testování, včetně rozsáhlého hodnocení trvanlivosti a hodnocení klíčových vlastností, jako je použitelnost, kvalita zobrazení a hodnota. Každý produkt, který úspěšně absolvuje laboratorní test, získává pečeť Recommended (Doporučený) nebo Highly Recommended (Vysoce doporučený) a certifikát spolehlivosti, s nejlepšími výsledky se pak kvalifikují jako uchazeči o Pick Award.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.com

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.