Herní myš Genesis GX57 s vynikajícím poměrem cena–výkon

27. 08. 2018 Genesis GX57 je oblíbená herní myš, která díky atraktivní aktuální ceně nabízí vynikající poměr cena–výkon.

Přesnost a dynamická změna DPI

Tato herní myš má optický sensor AVAGO 3050 s citlivostí až 4 000 DPI a poskytuje tolik vyžadovanou přesnost při hraní her. Rozlišení lze volit ze čtyř přednastavených režimů podle potřeby samotného hráče a jeho nároků až do hodnoty 4 000 DPI. Barva podsvícení myši pak informuje hráče o hodnotě zvoleného rozlišení.

Software pro hráče

Dodávaný software umožňuje naprogramovat šest tlačítek a přiřadit jim požadované funkce. Možnost individuálního nastavení pak dává hráčům výhodu nad soupeři.

Extrémně rychlé hodnoty odpovědi

Krátké a rychlé reakce umožňuje frekvence snímkování myši, která dosahuje až 1 000 Hz. To přináší hráčům další výhody.

Ergonomický tvar

Ergonomický tvar a pogumované boky myši zajišťuje pohodlné držení jak pravou, tak levou rukou. Teflonový povrch pojezdů umožňuje snadný a plynulý pohyb na jakémkoli povrchu, aniž by se to negativně projevilo na pocitu, který přechází do ruky. Myš je také speciálně vyvážena pomoci závaží, která umožňují ještě lepší ovládání myši a tedy i větší kontrolu nad tím, co se odehrává na monitoru.

Použité materiály a příznivá cena

Při výrobě této myši jsou používány jen komponenty z nejkvalitnějších materiálů. Opletený kabel myši je odolný proti poškození, perfektně padnoucí komponenty a příznivá aktuální cena dělají z myši Genesis GX57 favorita v pomyslné soutěži cenavýkon.

Cena a dostupnost:

Myš Genesis GX57 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je aktuálně 389 Kč.

Specifikace:

Počet tlačítek: 6

Počet programovatelných tlačítek: 6

Senzor: Optický senzor AVAGO 3050

Rozlišení: 250 4000 dpi

Zrychlení: 20 G

Rychlost: 60 ips

Snímkování: 1000 Hz

Konektor: USB 2.0

Délka kabelu: 1,8 m

Komunikace: Kabelová

Další funkce: Plug&Play

Šířka: 80 mm

Výška: 41 mm

Délka: 125 mm

Hmotnost: 160 g

Software: Ano

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/gx57-optical-gaming-mouse/

 

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.

Reklamy