Mobilita proniká i do hledání zaměstnání

Personální agentura Grafton Recruitment zpřístupnila novou mobilní aplikaci s názvem Grafton Job Search, která uchazečům o práci umožňuje přehledně a rychle procházet aktuální pracovní nabídky a snadno na ně reagovat přímo z mobilního zařízení.

S pomocí aplikace Grafton Job Search mohou kandidáti aktuální pracovní nabídky filtrovat dle typu pracovního poměru, lokality výkonu práce, profese či očekávané mzdy, a procházet tak jen relevantní inzeráty. Oblíbené nabídky si pak mohou uložit a zároveň velmi jednoduše sdílet se svými přáteli. Aplikace navíc umožňuje přihlášení k vlastnímu Grafton účtu, kde si uchazeč může pročítat reakce na inzeráty, které v dřívější době zaslal, anebo na poptávky, na které se ozval.

„Dnešní svět je mobilní prakticky ve všech aspektech, hledání práce nevyjímaje. Naše nová mobilní aplikace tento trend plně zosobňuje. Bez ohledu na to, zda uchazeči hledají stálý pracovní úvazek anebo brigádu na pár dní, s naší novou aplikací to zvládnou rychle, efektivně a zejména mobilně,“ říká Jitka Součková, marketingová manažerka Grafton Recruitment.

Mobilní aplikace Grafton Job Search je v tuto chvíli dostupná pro iOS a zájemci si ji mohou bezplatně stáhnout na Apps Store. Verze pro Android se připravuje. K dispozici je 5 jazykových verzí: čeština, slovenština, maďarština, polština a angličtina.  

O Grafton Recruitment Czech Republic

Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel.
Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Více informací na www.grafton.cz.

Reklamy