Výkonnou ředitelkou Asociace public relations agentur (APRA) bude od září Pavla Mudrochová

Praha, 30. srpna 2018 – Novou výkonnou ředitelkou Asociace public relations agentur (APRA) bude od října někdejší vedoucí tiskového odboru Policejního prezidia ČR Pavla Mudrochová. Vystřídá tak dosavadní výkonnou ředitelku Silvii Marhoulovou.

„Pavla má dlouholeté zkušenosti z oblasti public relations, vzdělávání a práva. Věřím, že bude významnou posilou asociace, přinese do práce nové impulsy a bude úspěšně pokračovat v nastavené strategii APRA,“ uvedl předseda výkonné rady APRA Jan Kučmáš. „Silvie během svého ročního působení odvedla kus náročné a poctivé práce, za kterou bych jí rád poděkoval,“ doplnil Kučmáš.

Pavla Mudrochová získala bohaté zkušenosti během osmnáctiletého působení ve státní správě i v soukromém sektoru. Více než tři roky vedla tiskový odbor Policejního prezídia ČR, byla tiskovou mluvčí policejního prezidenta a stala se poradcem ministra vnitra pro oblast PR. Své zkušenosti obohatila o tvorbu a koordinaci komunikační strategie významných policejních útvarů a služby kriminální policie a vyšetřování. Krátce působila i na Magistrátu hlavního města Prahy (MHMP) a jako manažerka vnějších vztahů nastavovala komunikační strategii mezinárodní vzdělávací organizaci Junior Achievement, kterou založil Tomáš Baťa.

Asociace public relations agentur (APRA)

APRA reprezentuje obor public relations, buduje dobré jméno PR, ukazuje tzv. nejlepší praxi (best practice), kultivuje PR prostředí a garantuje kvalitu nabízených služeb členských agentur prostřednictvím certifikace. Asociace zároveň dbá na dodržování etických pravidel dle Stockholmské charty. APRA sdružuje 17 českých i zahraničních PR agentur působících na českém trhu. Více informací: www.apra.cz .

Označeno tagem