Sennheiser GSP 550 nabídne nekompromisní prostorový zvuk

Novinka se pyšní otevřenou konstrukcí zajišťující věrný přednes, propracovanou ergonomií i reprodukcí prostorového zvuku Dolby Surround Sound 7.1

GSP-550---Moodshot_mail.jpg

Praha, 30. srpna 2018 – Společnost Sennheiser, specialista na špičkovou audiotechniku, představuje nová high-endová sluchátka pro PC hráče GSP 550 s podporou prostorového zvuku Dolby Surround Sound 7.1. Budoucí majitelé se kromě věrného a kvalitního přednesu mohou těšit také na vylepšený mikrofon, bezkonkurenční pohodlí i odolnou konstrukci.

Nový headset značně vylepší dojem z oblíbených herních titulů. Může se pochlubit věrným zvukovým podáním typickým pro značku Sennheiser, které zajišťuje otevřená konstrukce ukrývající membrány směřující zvuk přímo do ušního kanálu. Dojem úplného obklopení 7.1 kanálovým zvukem Dolby Surround Sound uživateli zprostředkuje přibalený modul Surround Dongle, navržený pro optimalizaci poslechového zážitku pouhým stisknutím tlačítka Dolby. Přehledná PC aplikace navíc umožní upravit zvukový výstup podle vkusu každého hráče za pomoci několika režimů prostorového zvuku.

„Díky Surround Dongle umožní Sennheiser GSP 550 hráčům jednoduše upravit poslech tak, aby odpovídal jejich představám,” vysvětluje Andreas Jessen, Head of Product Management Gaming, Sennheiser Communications A/S. “Víme, že pro zapálené hráče je stěžejní rychlé a intuitivní ovládání. Proto jsme vytvořili efektivní uživatelské rozhraní, které jim umožní pomocí jediného dotyku například přepínání mezi prostorovým a stereo zvukem.”

Pohodlné ovládání a komfort na míru

Sennheiser GSP 550 se pyšní i propracovanou ergonomií. Pohodlí trvající i při hodinách hraní zajišťují kovové klouby a systém nastavení přítlaku integrovaný v hlavovém mostu. Hráče tak již nikdy nebude trápit nejisté usazení headsetu, nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Pohodlí prohlubují i prodyšné ergonomické náušníky, potažené jemnou chladivou textilií i otevřená konstrukce mušlí, která umožňuje přirozené odvětrání.

Udílení rozkazů s kříšťálově čistou komunikací

GSP 550 přináší mikrofon s vylepšenou kvalitou záznamu a efektivním potlačením šumu. Tato kombinace zaručí křišťálově čistou komunikaci bez rušení. Softwarové rozhraní navíc uživateli umožní nastavit, jak moc bude při komunikaci slyšet svůj vlastní hlas. Mikrofon lze rychle ztlumit prostým vyklopením jeho ramena nahoru a pomocí ovládacího panelu na sluchátcích je možné pohodlně nastavit hlasitost reprodukce.

Cena a dostupnost

O ceně a dostupnosti budeme informovat.

O společnosti Sennheiser

Sennheiser staví na více než 70 letech zkušeností, které se v rodinné společnosti předávají již od roku 1945. Řadí se mezi přední výrobce sluchátek, mikrofonů i bezdrátových přenosových systémů. Nyní společnost působí ve více než 50 zemích světa a provozuje vlastní výrobní závody v Německu, Irsku a USA. Od roku 2013 společnost řídí Daniel Sennheiser a Dr. Andreas Senheiser, kteří jsou již třetí generací rodiny zapálené pro dokonalý zvuk.