Check Point představuje SandBlast Mobile 3.0, první řešení s technologií prevence hrozeb pro podniková mobilní zařízení

Další vylepšení špičkového mobilního bezpečnostního řešení přináší unikátní technologie, které chrání před malwarem, botnety a phishingovými útoky napříč všemu mobilními aplikacemi

Praha, 31. srpna 2018 Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), přední světový poskytovatel kyberbezpečnostních řešení, představil nové funkce a vylepšení pro špičkové mobilní bezpečnostní řešení SandBlast Mobile. SandBlast Mobile 3.0 je jediným řešením ve své třídě, které nabízí technologie prevence mobilních hrozeb pro organizace, což umožňuje zaměstnancům bezpečně pracovat pomocí mobilních zařízení.

SandBlast Mobile 3.0 určuje nový standard pro mobilní zabezpečení a přináší prevenci hrozeb do mobilních zařízení. Mezi novinky patří například:

  • Ochrana před phishingovými útoky napříč všemi aplikacemi
  • Ochrana před vstupem na škodlivé stránky, kde hrozí infikování zařízení
  • Blokování odesílání citlivých dat botnetům infikovanými zařízeními
  • Zákaz přístupu infikovaných zařízení k podnikovým aplikacím a datům
  • Zmírnění hrozeb i bez zásahu uživatele a mobilních platforem pro správu

„Mobilní zařízení jsou klíčovou součástí IT ekosystému organizací po celém světě. Nicméně ve většině organizací nejsou chráněná ani zdaleka na takové úrovni, jakou potřebují vzhledem k hodnotě podnikových aktiv, která jsou na nich ukládána a zpracovávána,“ říká Petr Kadrmas, Security Engineer Eastern Europe ve společnosti Check Point. „Organizace potřebují konzistentní a komplexní prevenci hrozeb napříč mobilními zařízeními, aby nebyla slabým článkem zabezpečení celého podniku. Nové schopnosti SandBlast Mobile rozšiřují naši nejlepší technologii prevence hrozeb na trhu na mobilní zařízení a poskytují plně integrovanou ochranu napříč podnikovými sítěmi, koncovými body, cloudem a mobilními zařízeními.“

SandBlast Mobile je nejkomplexnější ochrana proti hrozbám, která chrání i před pokročilými kyberútoky. Jeho technologie se vypořádá s hrozbami pro operační systém, aplikace a síť a dosahuje nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb na trhu, aniž by to mělo vliv na výkon nebo uživatelské zkušenosti.

V nezávislém testu Miercom Mobile Threat Defense Industry Assessment dosáhl SandBlast Mobile nejvyšší úspěšnosti zachycení hrozeb ze všech testovaných řešení. Navíc Check Point sleduje, jak se vyvíjí útoky na mobilní zařízení, a už to není jen známý malware nebo síťové a OS slabiny, ale také zero-day malare, mobilní kryptominery, SMS útoky a Bluetooth zranitelnosti. Check Point proto nabízí jako součást bezpečnostní architektury Check Point Infinity kompletní řešení pro podnikové zákazníky. Infinity jednoduše sdílí informace mezi síťovými zařízeními, PC koncovými body, cloudem a mobilními zařízeními.

SandBlast Mobile 3.0 je již k dispozici, více informací na www.checkpoint.com/mobilesecurity

Sledujte Check Point online:  
Check Point Blog: http://blog.checkpoint.com/
Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw a www.twitter.com/CheckPointCzech
Facebook: http://www.facebook.com/checkpointsoftware
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) je přední poskytovatel kyberbezpečnostních řešení pro vlády a organizace po celém světě. Chrání zákazníky před kyberútoky 5. generace prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru, ransomwaru a jiných cílených útoků. Check Point nabízí víceúrovňovou bezpečnostní architekturu s pokročilou prevencí hrozeb 5. generace pro podnikové sítě, cloud a mobilní prostředí, Check Point navíc poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější nástroje pro správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí.

Reklamy