Rollei Smart Photo Selfie Stick – vše potřebné na selfie a cesty

V Brně, 4.9.2018 – Společnost Rollei uvedla na trh novinku a další s cestovních vychytávek pro mobilní telefony Rollei Smart Photo Selfie Stick.

Rollei Smart Photo Selfie Stick poskytuje kompletní potřebné příslušenství pro fotografování mobilním telefonem, které je na cestách potřeba. Celý set se skládá ze selfie tyče, stativu, držáku na smartphone a dálkové spouště. Selfie tyčka je tvořena ze 4 hliníkových segmentů, které při maximální vysunutí dosahu celkové délky 87cm a minimální délka je pak 27,5cm. Selfie tyč je vybavena ¼“ šroubem pro uchycení držáku pro smartphone a v rukojeti se pak nachází ¼“ závit pro upevnění selfie tyče na stativ. Tato kombinace umožňuje praktické prodloužení cestovního stativu, který jinak nabízí maximální výšku 9cm.

Nezbytným doplňkem pro dokonalá selfie, zejména při maximální délce selfie tyče, je dálkové Bluetooth ovládání, které je kompatibilní se všemi smartphony s operačním systémem Android a iOS.

Selfie tyčka
Hmotnost 135g
Délka max. 87cm
Délka min. 27,5cm
Počet segmentů 4
Závit ¼“
Materiál hliník
Stativ
Hmotnost 171g
Výška max. 9cm
Dalkové ovládání Bluetooth® Podporuje iOS 5.0 a novější, Android 2.3.6 nebo novější

Ceny a Záruky:

Na Rollei Smart Photo Selfie Stick se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Doporučená koncová cena Rollei Smart Photo Selfie Stick činí 1290,- s DPH

Více informací: http://www.rollei.com/

O společnosti Rollei

Společnost Rollei má tradici již od roku 1920 ve městě Braunschweig (Brunswick), kdy Paul Franke roku 1916 vymyslel nový druh fotoaparátu na svitkový film známý jako Rolleiflex a poté založil spolu s investorem Reinholdem Heideckem obchodní firmu “Franke & Heidecke”. Tyto dvouoké zrcadlovky brzy díky své kvalitě a preciznímu zpracování dobyly svět a značka Rollei se stala uznávanou značkou kvality a ikonou ve fotografickém průmyslu.

Od roku 2015 se společnost jmenuje Rollei GmbH & Co. KG a působí ve více než 20 evropských zemích jako výrobce vysoce kvalitních akčních kamer, fotoaparátů, stativů a dalšího foto příslušenství. Společnost Rollei klade stále maximální důraz na prémiovou kvalitu a tím tak pokračuje v historii jména značky Rollei.

 

Reklamy