Tomáš Míček posílil oddělení správy obchodních center CBRE

Praha 4. září 2018, Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, posílila oddělení AS Retail. Na pozici Deputy Director in Asset Services Retail nastoupil Tomáš Míček, jehož úkolem je vedení týmů na jednotlivých obchodních centrech spravovaných CBRE.

Tomáš Míček bude mít, kromě hlavního úkolu vést dedikované týmy v jednotlivých centrech pod správou CBRE, rovněž zodpovědnost za jejich property management. Ve své funkci se bude věnovat také péči a komunikaci s vlastníky těchto center, asset managementu, spolupráci
s oddělením pronájmů ve vztahu k nastavení správného tenant mixu, a tak přispívat celkově
k rozvoji umožňující CBRE nabízet jejich majitelům vysoce komfortní služby s přidanou hodnotou.

„Příchodem Tomáše posilujeme kapacitně celé oddělení, abychom mohli lépe obsluhovat naše klienty a spravovat tak ještě lépe jejich nemovitostní portfolium. Tomáš se mnou bude pracovat jako client facing zástupce ASR a společně budeme sdílet odpovědnost za chod oddělení,“ upřesňuje jeho roli Ondřej Laně, Director AS Retail ve společnosti CBRE.

Před svým působením v CBRE strávil Tomáš Míček posledních devět let v IKEA Centres, kde působil na řadě pozic. S úspěchem se zhostil funkce centre manažera ostravského Avionu
a následně i centre manažera bratislavského Avion Shopping Parku. Další zkušenosti získal například v Tesco Stores, kde působil na počátku své kariéry jako department manager, a také area trade manager.

Tomáš hovoří plynně anglicky a polsky. Vystudoval ekonomii a management na Technické univerzitě v Ostravě

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2017). S přibližně 80 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,4 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

Označeno tagem