Jiří Maděra byl jmenován novým členem představenstva ERGO pojišťovny

ERGO pojišťovna, a.s., jmenovala k 01. 08. 2018 členem představenstva Ing. Jiřího Maděru.

Ing. Jiří Maděra působí ve společnosti již od roku 2002, kdy začínal jako likvidátor pojistných událostí, a postupně se vypracoval přes projektového manažera, vedoucího správy pojištění, produktového manažera až na post vedoucího financí a účetnictví.

„Rozsáhlá interní praxe v kombinaci s ekonomickým a právním vzděláním a schopností neuvěřitelně rychle se učit a adaptovat dělá z Jiřího Maděry skvělého kandidáta na post člena představenstva,“ říká Jana Jenšová, předsedkyně představenstva ERGO pojišťovny.

Ve své nové pozici bude Jiří Maděra zodpovědný za finance, pojistnou matematiku a vývoj produktů.

O pojistné skupině ERGO

ERGO je jednou z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Celosvětově je tato skupina zastoupena ve více než 30 zemích a soustředí se především na regiony Evropy a Asie. V rámci skupiny spravují tři subjekty domácí a mezinárodní obchodní činnost, stejně tak i digitální a přímý obchod  (ERGO Deutschland, ERGO International and ERGO Digital Ventures). Okolo 42 000 lidí pracuje pro skupinu jako zaměstnanci nebo jako samostatní zprostředkovatelé. V roce 2017 přijalo ERGO pojistné ve výši 19 mld. eur a svým klientům poskytlo pojistná plnění ve výši 18 mld. eur. ERGO patří k Munich Re, jednomu z vedoucích zajistitelů a nositelů rizika na světě. Více na www.ergo.com.

 

Reklamy
Označeno tagem