Lenovo showroom slaví narozeniny soutěží o notebook

Praha, 24. září 2018 – narozeniny showroomu Lenovo představí program nejen pro rodiny a nadšence IT. Akce nabídne i business prezentace, které se budou konat přímo v prostorech exkluzivní prodejny Lenovo.

Při příležitosti prvních narozenin specializovaného showroomu Lenovo, který se nachází v centru Prahy, připravila společnost MARSANN IT CZ ve spolupráci se značkou Lenovo akci THINKPAD DAY – narozeniny showroomu Lenovo. Akce se uskuteční 27. září v karlínských prostorech River Garden.

„Je to rok, kdy naše společnost otevřela novou prodejnu se specializovaným servisem pro řadu ThinkPad. Chtěli jsme připravit akci, která jednak nabídne návštěvníkům příjemný program a zároveň osloví místní firmy za cílem odprezentování kvalitního IT. Řada ThinkPad představuje rozumnou investici do výjimečné spolehlivosti a výkonu podnikové úrovně,“ říká marketingová manažerka Simona Zajíčková, Marketing Manager MARSANN IT.

Soutěžní stan bude připraven již od osmi hodin od rána, přímo před showroomem Lenovo a svým návštěvníkům nabídne horkou kávu a domácí koláčky. Součástí stanu bude prostor se závodní sedačkou Playseat, která nadchne všechny milovníky her a IT. Právě se závoděním bude po celý den spojen nejen skvělý zážitek z hraní her, ale i soutěž o notebook. V 10.00 a 14.00 hodin potom proběhnou business prezentace o novinkách řady ThinkPad, doprovázené občerstvením.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

O společnosti MARSANN IT CZ

Společnost MARSANN IT CZ patří mezi prémiové partnery značky Lenovo a specialisty s garantovaným odborným poradenstvím a profesionálními službami na míru. Společnost úspěšně integruje IT služby a hardware do celistvých a efektivních projektů. Prodej značky je doplněný o autorizovaný servis, který je realizovaný lokálně, ať už se jedná o koncové uživatele nebo firmy. MARSANN IT provozuje v Česku a na Slovensku exkluzivní showroomy, díky nimž zákazníkům přináší jedinečný zážitek z IT technologií a žhavých novinek.

Reklamy