Ostravská pobočka Sberbank CZ se přestěhovala blíž ke klientům

Praha, 25. 9. 2018 – Sberbank CZ 24. září slavnostně otevřela pobočku v Ostravě, která se přestěhovala do nových prostor v centru města. Cílem banky je dále zkvalitňovat služby, které poskytuje svým klientům. Nová pobočka je nejen lépe dostupná, ale nachází se i v atraktivním a příjemném prostředí.

Pobočku na nové adrese v ulici Nádražní 11/643 proti ČNB slavnostně otevřeli zástupci vedení banky, včetně člena představenstva pana Jiřího Antoše dne 24. září. „Chceme, aby se naši klienti cítili co nejlépe. Kromě férových produktů a kvalitních služeb je důležité i pohodlné a vstřícné prostředí, které je zde navíc na výborně dostupném místě přímo v centru města,“ ocenil novou pobočku Jiří Antoš.

Dosud pobočka Sberbank CZ sídlila v ulici 28. října. V minulosti to bylo jedno z nejatraktivnějších míst a zároveň rušná obchodní třída ve městě. Postupem času se však změnila a stala se z ní spíše klidnější část. „Trendem je, aby banky byly co nejvíce dostupné. Důležitá je i blízkost městské hromadné dopravy, dostatek parkovacích míst a pěkné okolí. Pro nás je klíčové i to, aby byla na místě, kde se pohybuje hodně lidí. V tomto duchu jsme přistupovali k hledání nového sídla pro naši pobočku. Jsem moc ráda, že jsme je našli,“ říká Taťána Elli Hermann, ředitelka pobočky Sberbank CZ v Ostravě.

Proces hledání nejlepší lokality, přes uzavření všech potřebných smluv až po zahájení výstavby byl dlouhodobý. Samotné stěhování oproti tomu bylo bleskové. Aby bylo omezení provozu pro klienty co nejmenší, zvládli se zaměstnanci přestěhovat a opět spustit všechny služby během tří dnů.

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ je univerzální bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb retailovým klientům, malým a středním firmám i velkým společnostem. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

Reklamy