Sony Center se představuje ve zcela novém lesku a nechybí zde ani poslední novinky

V Praze, 27. září 2018 – Společnosti ELVIA-PRO a Sony pro své zákazníky otevřeli prodejnu Sony Center ve zcela novém lesku. Designová prodejna nabídne produkty od Sony napříč celým portfoliem. Prohlédnout a vyzkoušet si tak zákazníci budou moci prémiové modely televizorů, digitálních fotoaparátů, sluchátek, audio produktů, chytrých telefonů Xperia a nebude chybět ani Playstation. V prodejně budou rovněž novinky představené na veletrhu elektroniky IFA 2018.

Sony Center, které provozuje společnost ELVIA-PRO spol. s r. o., se nachází na tradičním místě v samém centru Prahy – Karlovo nám. 285/19, 120 00 Nové Město. Dobře dostupná prodejna v přízemí domu má rozlohu velkorysých 97 m2. Návštěvníkům zde kromě produktů Sony bude k dispozici tým školených prodejců, kteří se již na všechny zákazníky velmi těší.

Alexandra Kurzová, Marketing Manager Sony pro Českou a Slovenskou republiku, uvádí: Na zrekonstruovanou prodejnu Sony Center jsme opravdu pyšní, věříme, že společně vytvoříme nové kontaktní místo, kde se nám podaří oslovit stávající i budoucí zákazníky značky Sony. Naším cílem je ukázat jedinečnost a komplexnost řešení Sony produktů a jejich vzájemnou kompatibilitu.

Kristýna Antošíková, Channel Marketing Manager společnosti Sony Mobile pro Českou a Slovenskou republiku, uvedla: „Jsem velmi ráda, že prodejna Sony Center nabídne i novinky z řad chytrých telefonů Xperia. Jako na jediném místě v České republice zde zatím bude k vidění Xperia XZ3, náš první smartphone s HRD OLED displejem v tenkém a bezrámečkovém designu, který bude na trhu k dostání od října. Proškolený tým prodejců také zákazníkovi v případě zájmu vysvětlí a umožní vyzkoušení propojitelnosti telefonů Xperia s dalšími Sony produkty. “

Roman Žižka, vedoucí maloobchodního prodeje, doplňuje: ELVIA-PRO se zabývá prodejem výrobků Sony více jak 25 let, v současné době provozuje dvě specializované prodejny Sony Center. Tato nově zrekonstruovaná prodejna bude zařízena dle nejnovějšího konceptu této japonské značky. Poprvé tu budou vystaveny novinky určené k předvánočnímu prodeji v České republice, včetně uceleného sortimentu kompletního portfolia značky Sony.”

O společnosti Sony

Společnost Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce končícím k 31.3.2018 úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 77 miliard USD. Globální webová stránka společnosti Sony: http://www.sony.net/

 

Označeno tagem