Společnost FireGold nově na trhu investičního zlata

Nově založený podnik s českým kapitálem FireGold s.r.o., který působí v oblasti obchodování s fyzickým investičním zlatem, stříbrem, platinou a investičními mincemi, vstupuje na slovenský trh. Zdatní podnikatelé a manažeři s letitými zkušenostmi z finančního poradenství v České republice Robert Vlášek, Milan Kopčil a Pavel Kupka spolu s lídrem na trhu ve spoření do investičního zlata společností IBIS InGold, a.s spojili své síly a dali vzniknout novému projektu.

Společnost FireGold s.r.o. zpřístupní investiční zlato všem, kteří chtějí ochránit své finanční rezervy před znehodnocením. Díky více než dvacetiletým zkušenostem v oblasti finančního poradenství a silnému zázemí nabízí FireGold profesionální služby každému, kdo by rád investoval své finanční rezervy do drahých kovů, zejména zlata a stříbra. Zlato jako kov má výjimečnou vlastnost, a to že neztrácí hodnotu. Jeho hodnota naopak roste, a to již stovky a tisíce let. Zlato je již 6 000 let univerzálním platidlem a uchovatelem hodnoty. V dnešní neklidné době tedy představuje ideální řešení pro uložení peněz, aby nebyly znehodnoceny a neztratily svoji kupní sílu.

Základní vizí společnosti FireGold je zpřístupnit díky modernímu spořicímu plánu iiplan investiční zlato a stříbro každému, kdo chce ochránit svoje finanční rezervy před znehodnocením, které jim dnes akutně hrozí. „Pro úspěch takového projektu je třeba silného a obchodně uznávaného partnera s přímým napojením na prestižní švýcarskou rafinerii. Takovým partnerem je pro FireGold společnost IBIS InGold a.s.,“ vysvětluje Robert Vlášek, spolumajitel, jednatel a obchodní ředitel společnosti FireGold s.r.o.

Společnost FireGold s.r.o. vznikla jako výsledek silné vize, zkušeností a velkého nadšení jejích zakladatelů. „Ve spolupráci s firmou FireGold vidíme především další příležitost rozšířit náš produkt – inteligentní investiční plán pro pravidelné ukládání finančních prostředků do cenných kovů – do sousedních zemí, především Slovenska, Polska a rovněž Maďarska,“ říká Libor Křapka, výkonný ředitel společnosti IBIS InGold a.s.

FireGold s.r.o.

Díky strategickému partnerství poskytuje společnost FireGold svým zákazníkům ten nejlepší servis, a to jak při nákupu, tak při zpětném prodeji zlata a stříbra. Její vizí je stát se do tří let lídrem slovenského trhu investic do cenných kovů, zejména do fyzického investičního zlata a zlatých investičních mincí. FireGold má za sebou více než dvacetiletou praxi na trhu investic a finančního poradenství v SR a ČR. Zakladatelé a duchovní otcové projektu FireGold SK jsou úspěšní manažeři, podnikatelé a obchodníci zároveň, kteří za svoji dlouholetou kariéru vedli a vyškolili několik tisíc obchodníků a finančních poradců. Svým klientům nabízí FireGold celou škálu programů spoření do fyzického investičního zlata a stříbra (slitků i mincí), stejně jako možnost jednorázových nákupů investičního fyzického zlata, stříbra, platiny nebo investičních mincí. Základním cílem je zajistit maximální dostupnost spoření do fyzického zlata a stříbra pro širokou veřejnost. S partnery zajišťuje FireGold komplexní servis, a to jak v oblasti nákupu, tak i v oblasti výkupu drahých kovů. Klientům poskytuje také poradenství při sestavování jejich portfolia anebo nastavování spoření či při realizaci jednorázových nákupů.

Reklamy