Nový tiskový mluvčí Letiště Praha

Praha, 17. října 2018 – Novým tiskovým mluvčím Letiště Praha se stal Roman Pacvoň, který na pozici střídá dosavadní tiskovou mluvčí Mariku Janouškovou. Ta bude i nadále na Letišti Praha působit jako manažerka odpovědná za externí a interní komunikaci, společenskou odpovědnost a eventy.

Roman Pacvoň doposud zastával na Letišti Praha pozici specialisty externí komunikace. Má za sebou více než jedenáctiletou praxi v oblasti public relations a public affairs, a to především na straně agentur. Jako externí konzultant spolupracoval například na projektech pro společnosti Microsoft, Skype, CA Technologies, Pay Pal či IKEA Centres. V letech 2009 – 2017 působil také jako mediální zástupce letecké společnosti British Airways v České republice.

V rámci svého působení v agentuře Fleishman – Hilllard se podílel na PR kampaních pro společnosti Tesco, McCain Foods, Heineken, Procter & Gamble, Ernst & Young a řadu dalších. Stál také u zrodu charitativního projektu Můj nový život, pro který téměř pět let zajišťoval marketingovou a komunikační podporu a byl jeho tiskovým mluvčím.

Na Letišti Praha bude Roman Pacvoň nyní přímo odpovědný za přípravu a realizaci jednotlivých komunikačních kampaní a vedení komunikace směrem k tradičním i novým médiím.

Další aktuální informace naleznete na Twitteru Letiště Praha @PragueAirport.