Zyxel představuje úplně nové řešení SD-WAN Nebula

Flexibilní řešení SD-WAN uspokojí rostoucí poptávku po sítích pokrývajících více lokalit a uživatelů

Praha, 18. 10. 2018 – Společnost Zyxel Communications dnes představila řešení SD-WAN Nebula, které organizacím přináší výkonnější, softwarově definovanou WAN za méně peněz.

SD WAN Nebula představuje výkonné řešení pro jednotnou správu sítí nabízené v rámci služby Nebula Orchestrator, která tvoří nejnovější přírůstek do rodiny cloudových služeb Nebula. Stabilním a bezpečným připojením, centralizovanou správou a redukcí výpadků hovorů SD WAN Nebula citelně zlepšuje kvalitu služeb.

Nebula Orchestrator

„Zatímco v minulosti většina firemních sítí pokrývala pouze prostory dané společnosti, dnes se tyto sítě běžně rozšiřují do datových center, k poskytovatelům řízených služeb a na cloud,“ poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Ani pomocí přístupů, jako je multiprotokolové přepínání (MPLS), však sítě WAN nedokáží držet krok s potřebami moderních organizací. Společnosti dnes potřebují WAN, která se svou rychlostí a spolehlivostí vyrovná lokální síti. SD-WAN Nebula to vše poskytuje formou flexibilního a cenově dostupného balíčku a po celé síti zajišťuje výrazná zlepšení výkonu a vyšší produktivitu uživatelů.”

Okamžité zlepšení poměru cena/výkon

SD-WAN Nebula představuje vysoce efektivní řešení problémů, jimž čelí organizace závislé na internetu. SD-WAN Nebula zlepšuje bezpečnost a kvalitu připojení a pomocí optimalizace WAN a technologie Dynamic Path Selection eliminuje výpadky, brání samovolnému ukončování telefonních a video hovorů a posiluje spojení v místech bez stabilního přístupu k internetu.

Platforma Nebula Orchestrator je kompatibilní s firewally Zyxel VPN50/100/300, které mohou být zakoupeny v balíčku s licencí SD-WAN Pack. Balíček zahrnuje nasazení bez fyzického nastavování a AutoVPN, díky čemuž není nutný zásah IT odborníku na místě. Mezi další podstatné výhody patří:

  • Jednoduchost: řešení SD-WAN umožňuje centralizovanou správu a poskytuje intuitivní, snadno použitelné rozhraní.
  • Spolehlivost: technologie Dynamic Path Selection při poklesu přenosové rychlosti okamžitě přepíná na silnější připojení, což pro uživatele znamená kvalitnější službu.
  • Zabezpečení: bezpečnost připojení je zajištěna VPN, firewally, detekcí a prevencí anomálií, kontrolou aplikací, funkcí Geo Enforcer a filtrováním obsahu.
  • Přehled: provozní analytika poskytuje komplexní přehled mimo jiné o chování uživatelů, používání aplikací a návštěvách stránek, takže máte k dispozici informace nutné k rozhodování o prioritách a zabezpečení.
  • Flexibilita: NebulaFlexTM umožňuje snadné přepínání mezi samostatným režimem a správou pomocí orchestrátoru.

Po vypršení licence dodané s produktem lze platnost balíčku SD-WAN Pack prodloužit. Organizace, které dávají přednost orchestraci bez pokročilého řešení SD-WAN, se mohou vrátit k licenci Management Pack. Tento balíček pomocí nástroje Nebula Orchestrator umožňuje nasazení bez fyzického nastavování a poskytuje VPN, firewall a další prvky, nicméně nezahrnuje funkcionalitu SD-WAN a další funkce, jako např. kontrolu aplikací a filtrování obsahu.


Služby a funkce
Licence Management
Pack
Licence SD-WAN
Pack
Nástroj Nebula Orchestrator
Technologie Dynamic Path Selection
Optimalizace WAN
Kontrola aplikací
Filtrování obsahu
Funkce Geo Enforcer
Nasazení bez fyzického nastavování
Auto VPN
Další (např. VPN a firewall)
Frekvence aktualizace monitorovací stránky Nízká Vysoká
Uložení protokolů/dat z monitoringu Za posledních 7 dnů/1 den Za posledních 396 dnů/30 dnů

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.