Společnost Philip Morris International představila novou generaci zařízení IQOS, předního světového výrobku s technologií nahřívání tabáku

Společnost Philip Morris International Inc. („PMI“), světový lídr inovací a vědy v oblasti bezdýmných tabákových výrobků, dnes představila novou generaci zařízení IQOS. Nový IQOS 3 a IQOS 3 MULTI zohledňuje ohlasy a zkušenosti spotřebitelů s výrobkem a přináší lepší konstrukci, design a například jednodušší používání, při zachování charakteristické chuti, smyslových vjemů a rituálu. To vše je navíc podloženo jasnými vědeckými důkazy. Nové verze výrobku mají za cíl pomoci dalším z řady dospělých kuřáků, aby si zvolili méně škodlivou alternativu pro zdraví. Nová generace výrobku byla dnes představena v japonském Tokiu, tedy v zemi, která je považována za kolébku IQOSu.

Ikonická značka nabízí ve své kategorii to nejlepší z chuti a požitku z tabáku a dosud pomohla téměř šesti milionům dospělých kuřáků na celém světě přestat kouřit cigarety. Více než polovina z nich je právě z Japonska.

„Naším snem bylo vytvořit lepší alternativu pro kuřáky, což se díky IQOSu podařilo. Jde o revoluci pro 1,1 miliardy kuřáků na celém světě,“ říká André Calantzopoulos, generální ředitel PMI. „IQOS 3 a IQOS 3 MULTI přinášejí značná vylepšení a inovace a jsou dalším krokem k tomu, abychom přesvědčili všechny dospělé kuřáky a kuřačky, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, aby přešli na alternativy „bez kouře“. Uživatelé IQOS vědí, že tento výrobek mění spoustu věcí v jejich životech. Děkujeme jim a děkujeme i Japonsku za to, že je lídrem této pozitivní změny.“ Za každým posunem v PMI stojí věda. Vědecký hodnoticí program je založen na postupech z farmaceutického průmyslu a řídí se pravidly amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (U. S. FDA). IQOS vytváří v průměru o 90 procent méně škodlivých látek ve srovnání s cigaretovým kouřem.

Souhrn všech předklinických a klinických vědeckých důkazů společnosti PMI ukazuje, že úplný přechod na IQOS představuje menší riziko pro zdraví než pokračování v kouření. Důkazy rovněž potvrzují, že IQOS neovlivňuje negativně kvalitu vnitřního vzduchu. V průměru 70 až 80 procent uživatelů IQOS přestalo kouřit cigarety, což z výrobku IQOS činí nejefektivnější alternativu bez kouře.

Společnost PMI podala žádost k americkému Úřadu pro kontrolu potravin, týkající se potvrzení, že IQOS je tabákovým výrobkem s modifikovaným rizikem. Úřad zatím nedokončil hodnocení poskytnutých dat. IQOS se neprodává ve Spojených státech amerických.

Více informací o tom, jak společnost PMI staví budoucnost na výrobcích bez kouře, naleznete na firemním webu www.pmi.com

IQOS

IQOS je inovativní elektronické zařízení, které díky technologii HeatControlTM tabák v náplních nespaluje, ale pouze nahřívá. Dosavadní vědecké důkazy ukazují, že představuje menší riziko pro zdraví ve srovnání s cigaretovým kouřem. Díky absenci hoření nabízí dospělým kuřákům možnost plně si vychutnat skutečnou chuť tabáku bez kouře, popela a s menším množstvím odéru. Více informací naleznete na IQOS.com

Philip Morris ČR a.s.

Philip Morris ČR a.s. je společností v rámci skupiny Philip Morris International Inc. a je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků a rovněž distributorem s omezeným rizikem (tzv. limited risk distributor) bezdýmných tabákových výrobků HEETS, zařízení IQOS a s ním souvisejícího příslušenství v České republice. Philip Morris ČR a.s. je kótována na Burze cenných papírů Praha (BCPP). Společnost, která zde působí již od roku 1992, zaměstnává více než 1 000 lidí napříč Českou republikou. Philip Morris ČR a.s. vlastní 99% obchodní podíl v dceřiné společnosti Philip Morris Slovakia s.r.o. registrované ve Slovenské republice. Společnost více než 27 let přispívá na pomoc různým charitativním projektům, včetně projektů zahrnujících podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životní podmínek v místních komunitách. Více informací lze nalézt na www.philipmorris.cz.

Philip Morris International: Budoucnost stavíme na výrobcích bez kouře

Philip Morris International (PMI) je lídrem transformace tabákového průmyslu, která má za cíl vytvořit budoucnost bez kouře a jednoho dne tak zcela nahradit cigarety, ve prospěch dospělých kuřáků, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, ale i celé společnosti, firmy a jejích akcionářů. PMI je přední mezinárodní tabákovou společností zabývající se výrobou a prodejem cigaret, bezdýmných tabákových výrobků a s nimi souvisejícími elektronickými zařízeními a příslušenstvím, a dalších výrobků obsahujících nikotin, na trzích mimo Spojené státy americké. Svou budoucnost staví PMI na nové kategorii výrobků bez kouře, které jsou mnohem lepší volbou, než pokračování v kouření cigaret, avšak nejsou zcela bez rizika. Prostřednictvím multidisciplinárních schopností při vývoji výrobků, nejmodernějších zařízení a vědeckých důkazů se PMI snaží zajistit, aby její výrobky bez kouře splňovaly preference dospělých kuřáků a přísné regulatorní požadavky. Portfolio bezdýmných výrobků IQOS společnosti PMI zahrnuje výrobky s nahřívaným tabákem a elektronické cigarety obsahující nikotin. Podle odhadů PMI přestalo po celém světě k 30. září 2018 kouřit téměř 6 milionů kuřáků, kteří přešli na nahřívaný tabákový výrobek značky IQOS, dostupný v současnosti na 43 trzích v klíčových městech či celostátně. Další informace naleznete na stránkách www.pmi.comwww.pmiscience.com.

Reklamy