CBRE zprostředkovala pronájem kanceláří Yves Rocher v nově otevírané budově ELEMENT na pražské Pankráci.

Praha, 25. října 2018 – Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala pro dokončovanou budovu Element na pražské Pankráci nového nájemníka. Česká pobočka světové kosmetické společnosti Yves Rocher si nové kanceláře vybrala s ohledem na zelené prostředí budovy a ekologický certifikát LEED na nějž budova Element aspiruje.

Budova ELEMENT, ve které Yves Rocher obsadí více jak 700 metrů čtverečních disponuje atraktivní a dobře dopravně dostupnými kancelářskými plochami. Výborná dopravní obslužnost je dána umístěním v bezprostředním sousedství stanice metra C i řadou autobusových zastávek a také přímým napojením lokality Pankrác na jižní konec pražské magistrály. Díky propojení se sousedními objekty je možné využívat rozsáhlé obchodně-administrativní zázemí a nedaleká nákupní galerie pak nabízí možnosti doplňkového parkování, stravování a dalších služeb.

Nový nájemník ale ocenil i další jedinečné aspekty nové budovy: „Naše společnost klade velký důraz na ochranu životního prostředí a trvalou udržitelnost, budovu ELEMENT jsme si vybrali i s ohledem na certifikát LEED Gold, na nějž projekt aspiruje,“ říká Lucie Ellingerová, Head of Marketing CZ & SK ze společnosti Yves Rocher. „Velkou roli hrálo také prostředí budovy s vnitřním zeleným atriem, jež odráží naši filozofii přírodní rostlinné kosmetiky i aktivity nadace Yves Rocher, která podpořila vysázení sto tisíc stromů na severu Čech.“

Nejnovější budova ve vyhledávané lokalitě Pankrác, bude dokončena během tohoto čtvrtletí a první nájemníci se nastěhují na přelomu letošního a příštího roku (2018/2019). „Odezva na nově dokončované prostory v budově ELEMENT je velmi pozitivní. Projekt byl navržen jak pro kanceláře středně velkých podniků, tak pro menší společnosti, které budou moci využít plánovanou centrální recepci,“ dodává Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE.

Pozn. pro média: Certifikát LEED – Leadership in Energy and Evironmental Design je nejpopulárnějším certifikátem ekologického stavitelství. Vyvinula a uděluje jej nezisková organizace U.S. Green Building Council. Kombinuje hodnocení designu, konstrukce a údržby ekologických budov s cílem snížit spotřebu energií, zvýšit odpovědnost a ohleduplnost developerů vůči životnímu prostředí a také zlepšit kvalitu pracovního prostředí z hlediska produktivity a pohodlí pro zaměstnance.

 

CBRE Czech Republic Facebook Linkedin, Twitter

CBRE Zasedačka roku – Facebook, Linkedin, Instagram

Art of Space: Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2017). S přibližně 80 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,4 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

 

Reklamy
Označeno tagem