HARTMANN – RICO má novou personální ředitelku

Brno 29. října 2018 – Pozice personální ředitelky ve společnosti HARTMANN – RICO se ujala Noemi Gill. Posledních pět let působila jako ředitelka personálního oddělení společnosti ModusLink, předchozích pět let jako HR manažerka v Zetor Tractors.

Noemi Gill má bohaté zkušenosti s vytvářením personálních strategií. Součástí její práce v HARTMANN – RICO je nábor nových zaměstnanců, rozvoj talentů, řízení výkonnosti a změn a interní komunikace.

„V HARTMANN – RICO cítím lidskost a mým cílem na pozici personální ředitelky je tuto lidskost udržet a prohloubit. Díky moderním technologiím a tlaku na výkon se občas z firem vytrácí, já o tento element ale nechci přijít,“ říká Noemi Gill a pokračuje: „Věřím, že férovost, otevřenost a vzájemná podpora jsou nejlepší motivací zaměstnanců a klíčem ke špičkovým výsledkům firmy jako celku.“

Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než 1 650 zaměstnanců.

Reklamy