Reproduktory Natec Lynx s vynikajícím poměrem cena-výkon

8. 11. 2018 –  Natec Lynx jsou stylové stolní stereo reproduktory pro připojení k počítači v atraktivním designu za příznivou cenu. Boční vibrující membrány zvýrazňují nízké tóny a prohlubují basovou linku.

Nové reproduktory se značkou Natec nabízejí vysokou kvalitu zvuku s maximálním výkonem 6 W. Kompaktní reproduktory s rozsahem 100 – 18 000 Hz a impedancí 4 Ohm mají měniče o průměru 40 mm. Moderní design je podpořen efektní povrchovou úpravou použitých plastů. Zajímavou vlastností těchto reproduktorů jsou boční vibrující membrány, které zvýrazňují nízké tóny, díky čemuž si můžete vychutnat kvalitní basy a čisté výšky i při vyšším výkonu. Pro připojení s počítačem reproduktory používají 1,3m kabel s konektorem mini jack 3,5 mm a USB konektor pro napájení. Vedle atraktivního designu a odpovídajícího zvukového podání potěší i cena, která začíná na 249 korunách včetně DPH.

Specifikace

Dynamika reproduktorů: 60 dB

Frekvenční odezva: 100 – 18 000 Hz

Impedance: 4 Ohm

Výstupní výkon: 6 W RMS (2 × 3W)

Velikost měničů: 40 mm

Konektor: 1 × 3,5mm mini jack + USB (pro napájení)

Napájení: USB – DC 5V 0,5 A

Délka kabelu 1,3 m

Rozměry reproduktoru: 138×96×85mm

Materiál: plast

Barva: černá

Dostupnost a cena
Reproduktory Natec Lynx 2.0 jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 279 Kč včetně DPH.  

Více na:

http://natec-zone.com/product/speaker-natec-2-0-lynx-usb-black-blue-6w-rms

—————————————————————

Značka NATEC  se specializuje na dodávání počítačových periferií a doplňků, které se vyznačují vysokou kvalitou a splňují náročné požadavky uživatelů.  Díky produktům se značkou Natec mohou uživatelé participovat na technologickém vývoji a novinkách. Postoj značky Natec je vyjádřen heslem „Natural Born Technology“.