Energy Music Box 1+: Nový výkonný reproduktor do kapsy

13. listopadu 2018 – Společnost Energy Sistem, španělská značka audio elektroniky kladoucí důraz na originalitu a design, uvádí na trh nový bezdrátový mini reproduktor Energy Music Box 1+. Novinka nabízí vysoce kvalitní zvuk v hravém kompaktním provedení, umožňující uživatelům sdílet svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli.

Energy Music Box 1+ je vybaven 40mm širokopásmovým reproduktorem s výkonem 5 W, který společně se zadní pasivní membránou zajišťuje kvalitní čistý zvuk s důrazem na bohaté basy. Silnému zvuku kontrastuje malé kompaktní provedení o rozměrech 8 x 7 centimetrů a váze 120 g, díky němuž lze zařízení snadno schovat do kapsy a vyrazit na cesty. Hravý vzhled reproduktoru podtrhují čtyři barevná provedení (Pear, Sky, Slate a Grape), která z něj dělají i skvělý módní doplněk.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů, doplněná o 3,5mm audio vstup a slot pro paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB. Součástí zařízení je také FM rádio s možností ukládání oblíbených stanic či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat telefonáty. Nechybí ani dobíjitelný lithiový akumulátor s výdrží až 6 hodin na jedno nabití.

Reproduktor Energy Music Box 1+ kryje nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 499 Kč vč. DPH.

 

Reklamy