Taylor Wessing Česká republika získala ocenění v Právnické firmě roku 2018

13.11.2018 – Advokátní kancelář Taylor Wessing byla vyhodnocena v prestižní soutěži Právnická firma roku 2018 v České republice hned v několika kategoriích. Záštitu nad letošním ročníkem převzalo Ministerstvo spravedlnosti České republiky a záštitu nad galavečerem převzala již tradičně Česká advokátní komora.

Advokátní kancelář je vítězem v kategorii NEJLEPŠÍ KLIENTSKÉ SLUŽBY.

Je nejvíce doporučena pro oblast:

DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ  

Je doporučena pro oblasti:

DEVELOPERSKÉ A NEMOVITOSTNÍ PROJEKTY

ŘEŠENÍ SPORŮ A ARBITRÁŽE

PRACOVNÍ PRÁVO

Erwin Hanslik, vedoucí partner Taylor Wessing Česká republika, k tomu uvádí: „Stejně tak jako v minulém roce, i tentokrát nás tato prestižní ocenění potěšila. A udělala radost ještě více, protože jsme bodovali hned v několika kategoriích. Co více si přát? Abychom i nadále udrželi vysoký standard v poskytování právní pomoci jak lokálním, tak i mezinárodním firmám a příští rok opět získali ocenění i v dalších oblastech práva.“  

Výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku 2018 byly slavnostně vyhlášeny 5. listopadu 2018 v prostorách pražského paláce Žofín za účasti zástupců předních advokátních kanceláří a osobností české justice.

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání. Více než 1 100 právníků přistupuje k poradenství cílevědomě a o obchodních záležitostech klientů přemýšlí inovativně, čímž jim pomáhá uspět zejména v rychle se rozvíjejících oblastech. Taylor Wessing podporuje své klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Celkem 32 kanceláří v Evropě, na Středních východě a v Asii, stejně tak dvě kanceláře v USA, nejsou jen symbolickým zastoupením;  jedná se o týmy se znalostí místního obchodního, průmyslového a kulturního prostředí, ale zároveň s mezinárodní zkušeností, která advokátní kanceláři umožňuje vždy poskytovat efektivní a integrovaná řešení.

 

Reklamy