Kasa.cz na Black Friday: Na velké dopravce už nejde spoléhat. Máme vlastní dopravu

Jeden z největších internetových obchodů Kasa.cz rozšiřuje vlastní dopravu zboží zákazníkům pod označením Komfort a také síť svých výdejen. Reaguje tak na snížení kvality služeb velkých dopravců a České pošty, které každoročně způsobuje nápor v rámci Black Friday a předvánočních nákupů.

„Velcí smluvní dopravci a pošta nejsou při velkém zájmu zákazníků stoprocentně spolehliví, proto jsme se rozhodli zejména u rozměrnějších balíků více sázet na vlastní dopravu Komfort. V rámci ní například velkou elektroniku nejen dovezeme, ale taky zapojíme. Přes Českou poštu pak vozíme spíše menší zásilky,“ říká manažerka komunikace Kasa.cz Andrea Jankovcová.

Výrazný nárůst očekává Kasa.cz v rámci výprodejů Black Friday, které vyvrcholí v pátek 23. listopadu. Odhaduje až trojnásobný nárůst prodeje proti běžnému období. Meziročně vzroste prodej o 35 procent. Největší zájem v rámci Black Friday Kasa.cz očekává o mobilní telefony, notebooky a z malých produktů kávovary, kuchyňské roboty a produkty péče o tělo.

Kasa.cz zaváží v předvánočním období vybrané pobočky až třikrát denně sedm dní v týdnu. Počet výdejních míst KasaPOINT vzrostl v letošním roce z 90 na 120, což umožní obsloužit více zákazníků než v minulém roce. Zákaznický nárůst odhaduje na 28 procent. Výdej na KasaPOINTech je zdarma.

Z centrálního skladu vypraví každý den až 120 aut. Navýšila také počet skladníků přibližně o 40 procent.

Díky službě „Dárky bez obav“ si mohou zákazníci Kasa.cz zboží zakoupené mezi 22. říjnem a 24. prosincem nechat zdarma vyměnit, a to až do 13. ledna 2019.