Jan Vacek se stal novým výkonným ředitelem ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

Praha, Česká republika – Skupina Zumtobel Group, přední společnost v oblasti komplexního řešení osvětlení, jmenovala Jana Vacka do funkce výkonného ředitele pro Českou republiku. Zumtobel Group se specializuje na inovativní světelná řešení, komponenty a související služby, na českém trhu nabízí profesionální osvětlení značek Thorn a Zumtobel. Jan Vacek se ředitelem ZG Lighting Czech Republic s.r.o. stává po více než 10 letech svého působení ve firmě.

„Pověření řízením Zumtobel Group v České republice je pro mě velká čest a zároveň výzva. Během následujících tří let chci upevnit naši pozici lídra na trhu a za pomoci silného týmu každoročně dosahovat udržitelného růstu obratu. Mým cílem je zvýšit tržní podíl na 25 procent a stát se volbou číslo jedna pro architekty, developery i investory,“ říká Jan Vacek ke svému jmenování.

Jan Vacek studoval elektrotechniku na Českém vysokém učení technickém v Praze a Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě. Ke skupině Zumtobel se připojil v roce 2008 jako projektový manažer pro klíčové zákazníky. Později vedl tým manažerů pro klíčové zákazníky jak v České republice, tak i na Slovensku. Následně zastával pozici obchodního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Ve volném čase se Jan nejraději věnuje rodině, sportu a cestování.

O skupině Zumtobel Group:

Skupina Zumtobel Group je mezinárodní hráč na poli světelného průmyslu a vedoucí dodavatel inovativních světelných řešení, komponent a souvisejících služeb. Skrze klíčové značky Zumtobel, Thorn a Tridonic skupina nabízí komplexní portfolio produktů a služeb zákazníkům po celém světě. Základ pro vývoj inovací a vstup do nových oblastí podnikání tvoří po desítky let získávané know-how týkající se vlivu světla na člověka. Ve světelném odvětví je skupina lídr na evropském trhu. Skupina Zumtobel Group je obchodována na vídeňské burze cenných papírů (ATX Prime) a podle účetní bilance k 30. dubnu 2018 zaměstnávala 6 224 lidí. Ve fiskálním roce 2017/2018 vykázala obrat 1,196.5 milionů EUR. Skupina sídlí v Dornbirnu v rakouské spolkové zemi Vorarlberg. Na českém trhu ZG Lighting Czech Republic s.r.o., člen skupiny Zumtobel Group, nabízí profesionální osvětlení značek Thorn a Zumtobel. Pro další informace prosím navštivte: www.zumtobelgroup.com

 

Reklamy